Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a Waldorfos ovoda, iskola?

Milyen a Waldorfos ovoda, iskola?

Figyelt kérdés
Buszon hallottam h egy nőnek oda jár a gyereke, de le kellett szállnom így nem hallottam miket mondott róla.
2015. jan. 8. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Illetve jó szívvel ajánlom ennek a lelkes 3 gyermekes, waldorfos anyukának a blogját, aki nem mellesleg pedagógus is: [link]
2015. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
bizots jó, de az unokanővérem gyermekpszichológus, és pont szilveszterkor mesélte, hogy elképesztő, de tele van alternatív sulis gyerekekkel, és elsősorban nem a z iskolák, hanem a szülők elvárásai miatt... :(
2015. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
3-as: miféle alternatív szemléletű szülői elvárásról beszélsz? Komolyan érdekelne, konkrétan milyen elvárásokról van szó szülői oldalról?
2015. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: ez engem is érdekelne
2015. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elfogom olvasni amit belinkeltél!


Igazából még kicsi a kislányunk. Úgyh még messze vagyunk tőle.


Csak a buszon annyira mondta a nő h kíváncsi lettem. Mondta h milyen szuper de mikor a másik rákérdezett h milyen is, hogy vannak a dolgok muszáj volt leszállnom úgyh pont a lényeget nem hallottam. De el fogom olvasni, köszi.

2015. jan. 8. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pici még, de előre tájékozódtam én is, ezért bukkantam rá arra a fórumra :) Még pocakban volt, mikor elkezdtem olvasni róla, most, hogy elmúlt egy éves, már mondhatom, hogy több ezer oldalon és sok könyvön is végigértem :) Jó olvasást, tájékozódást! :)
2015. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!