Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A répa és a sütőtök kijön...

A répa és a sütőtök kijön valahogyan a ruhákból?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én folyékony Arielbe áztattam, aztán simán kimostam. Azok nekem mindig kijöttek, én az alma folttal nem boldogultam sehogyse.
2015. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

HIPÓ!!!

Nekem a lányom 17 hónapos és biza eddig mindent kipróbáltam (ariel,tomi,venis,sajátmárkás folttisztítók stb stb stb) SEmmi nem segített olyan foltokat kiszedni mint pl. az alma,banán,répa,pörkölt zsír,mandarin,sütőtök stb stb. Egyszer elmentünk lányommal mamánál és ő fogta és a leges legszínesebb bady-t is bevágta a felhigított hipós vízbe.A szívemhez kaptam és mondtam neki nem szabad....ő mondta bízd ide!!!! :) :) OLYAN patyolat tisztára mosta a pink bady-t,hogy csak pislogtam és még a színe is élénkebb (KOMOLYAN) lett!! Azóta csak így mosom az agyon foltos ruhákat.

Persze ha csak tényleg kiszedhetetlen mert a hipó egy idő után megeszi a ruhát. Tudni kell felhigítani.

2015. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ALMA és a MANDARIN kiszedhetetlen arra csak a hipó tényleg a gyógyír.
2015. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Vanish szappannal sikerült eddig kihoznom mindent (ez itt nem a reklám helye:)), igaz jól meg kellett súrolnom vele, aztán ment a mosásba, de tiszták lettek a ruhák.
2015. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!