Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nálatok "kötelező a trikó"?

Nálatok "kötelező a trikó"?

Figyelt kérdés
Mint fehérnemű, tehát póló alatt.
2015. febr. 26. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinek, miért?
2015. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, a kérdés értelmezhetetlen. Ki és kinek teszi kötelezővé?
2015. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, hanem így szokta meg, mármint a gyerek. Gondolom erre utal a kérdésed.

Nyáron, nagy melegben pedig vagy ujjatlan póló, vagy csak rövid ujjú van rajta.

2015. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy időben adtam trikót a vékony felső alá, de a csoportszobában olyan piszok meleg van, hogy szinte mindig sok volt neki. Így most a vékony felső fölé szokott kapni egy vastag mellényt amíg az oviba érünk, ott meg leveszi és elég csak a felső.
2015. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező, sem otthon, sem oviban.

Mondjuk lányomnak állandóan melege van, úgyhogy még egy rétegtől szerintem kikészülne.

De van gyerek, aki szereti, akinek kell is, és persze szülőfüggő is, ki, mit ad a gyerekre.

2015. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Családi házban élünk, az oviban sincs rekkenő meleg. Én szeretem ha van rajtuk, legalább nincs kint a dereka. Megszokták. Tavasztól őszig nem hordanak.
2015. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Én szoktam adni de nem kötelező. Miért lenne kötelező?
2015. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nálunk nincs egy darabse èn nem szeretem itthon hosszu ujju polo ,ès kardigán van a lányomon ha fázik fiukon meg polo ès pulover .
2015. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!