Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit szólsz ahhoz, hogy az...

Mit szólsz ahhoz, hogy az oltásellenesek petíciót nyújtanak be a kötelező oltások ellen?

Figyelt kérdés
Tamogatod vagy ellenzed a kezdeményezést? Miért?
2015. febr. 22. 23:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%
ellenzem, mert baromsag.
2015. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
nemrég olvastam egy cikket hogy az oltáselennzők mekkorákat tévednek és még hazugságokat is képesek terjeszteni, csak az oltóanyagok ellen.
2015. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

*így is fogalmaznak az ellenzőkről:

"téves állítások és légből kapott híreszteléseken alapuló zavaros elméletek sorozata..."

2015. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
2015. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
Idióták!
2015. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
80%
Nyújtsanak csak be, amit akarnak, a háttérhatalom, a szabadkőművesek, a gyógyszergyártók, akik az oltóanyaggal írtják az emberiséget (ezért is vagyunk már 7 milliárdan...), és akik az oltással chipet ültetnek a gyerekeinkbe és gyerekként belénk is, úgysem fogják hagyni, hogy eltöröljék a kötelező oltásokat.
2015. febr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%

Támogatom az oltást, de ha megszüntetik, azzal veszélybe kerülnek a gyerekeim. Ma is vannak járványok és én nem szeretném olyan betegségben elveszíteni a gyerekem, amire lett volna megoldás! Labanc Csaba gyereke is meghalt, aki az egyik legnagyobb hangja a védőoltás ellenzőknek, de nem oltás miatt, hanem a hiánya miatt. Ha ez megtörténne, de nem fog, akkor feljelenteném őket veszélyeztetésért.

Az oltás higany tartalmáról az Ántsz oldalán lehet olvasni, az pedig hogy ők üldözési mániában szenvednek, nem az oltás hibája.

2015. febr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

Amikor a lányunk az első oltását kapta, kíváncsiságból megkérdeztem a gyerekorvost, hogy mi történne, ha nem kapná meg valamelyik "ezer éve senkinek nem volt ilyen betegsége" elleni védőoltást (gyermekbénulás, kanyaró, stb).


Mondta, hogy kiskorában valószínűleg semmi, DE. Ha majd kamasz lesz és mondjuk elmegy egy fesztiválra, ott összefuthat például ukrán fiatalokkal. Arrafelé nincs a népesség átoltva és máris "örülhet" egy kanyarónak 17 évesen.

Felbukkanhatnak emiatt már kihaltnak hitt betegségek is.


Ami pedig szerintem már a közösség veszélyeztetése: ott van az a csoport, aki valamiért nem kaphat oltást. Mert immungyenge akut betegség miatt (rák, autoimmun, stb.) vagy egyszerűen még túl fiatal az oltáshoz. Ők védtelenek és őket kell a nyájimmunitásnak megvédenie, mert ők önhibájukon kívül nem kaphatnak oltást.

2015. febr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
14%

Ez a petíció csak arról szól, hogy szabad választást szeretnének. Nem értem, hogy ez miért olyan hatalmas probléma? Attól még mindenki más beoltathatná a gyerekét. Viszont akkor dönthetnénk arról is, hogy mikor és egyszerre mennyi oltást adatunk be a gyerekünknek. Én mindkettőnek később és külön adattam be a Prevenart is (nekik még szerencsére nem volt kötelező). Amúgy a bcg az egyetlen amit nem adattam volna be egyáltalán nekik, de nekünk nem volt választásunk. Megkapták a meningitis és a bárányhimlő ellenit is, szóval nem vagyok az oltások ellen, viszont 1 éves kor alatt én nem oltatnám a gyerekeimet, ha lenne választásom. Pont erről szól ez az egész: az alapvető emberi jogunktól fosztanak meg, attól, hogy szabadon dönthessünk a minket érintő orvosi beavatkozásokról. Szerintem 2015-ben, ez a diktatórikus rendszer felháborító. Megilletne minket a szabad választás joga!!


De ne aggódjatok ebben az országban, ahol törvénnyel kényszerítik ránk a forintosítást 100 forinttal magasabb árfolyamon, mint ahogy felvettük a hitelt, és a perlési jogtól is megfosztanak, ott ne számítsatok rá, hogy valaha szabadon dönthetünk bármiről is.

2015. febr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem 2015-ben, ez a diktatórikus rendszer felháborító. Megilletne minket a szabad választás joga!! "


Nem. A tobbseg erdekeben igenis ra lehet kenyszeriteni dolgokat a kisebbsegre.

2015. febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!