Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tényleg van olyan szülő, aki...

Tényleg van olyan szülő, aki a kisfiát lánynak öltözteti?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyen "rémtörténeteket", de egyszerűen képtelen vagyok elhinni.
2015. márc. 1. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az en apukamat is lanynak oltoztettek kicsinek. Nagyapam mindenkeppen lanyt szeretett volna, es mikor megtudta hogy fiu, be se ment megnezni a korhazba. Utana nagyanyam, hogy el tudja fogadtatni nagyapammal, lanynak oltoztette sokaig es a hajat is ugy kellett hordania. Lelkileg total tonkretettek, ez is hozzajarult ahhoz, hogy vegul az alkoholba menekult.
2015. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

19 éves fiú vagyok.

Engem is totál lányosan nevelt, lánynak öltöztetett kiskoromban anyu.

Szoknyát viseltem, lányos színű ruhákban jártam, ki volt festve a körmöm, oviba is hajcsattal mentem, majoretteztem...

Az "ellányosodásom" hatására már ovis korom óta megtapasztaltam a kortársaim kiközösítését. Most az utóbbi néhány évben viszont ez megváltozni látszik. Már nem vagyok kiközösített, és kezdek visszatalálni a kortársaimhoz, kezdek újra bízni a korombeliekben. Merthogy, persze, teljesen eltávolodtam tőlük, a felnőttekhez "menekültem", felnőtt társaságokba jártam, ahol ugye elfogadóbbak voltak velem. Ez a visszatalálás, bizalom kiépülés, félelem megszűnés annak köszönhető, hogy évek óta rendszeresen járok lelki segítőkhöz.

Hogy miért csinál(hat)ta anyu? Előttem volt már két fia, + egy lánnyal abortusza. Ezek után aztán végképp lányt akart.

(Érdekes módon a terhesség legutolsó heteiben derült ki, hogy fiú leszek, addig ugyanis rejtegettem magam. :) A hír hatására aztán vélhetően nagyon stresszes lehetett, mert probléma volt a szülésnél. Annyira ficánkoltam, hogy a nyakamra tekeredett a köldökzsinór és császármetszést kellett végezni. )


+ Kihagytam: meleg vagyok.

2017. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!