Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 4 évesnek futáshoz milyen...

4 évesnek futáshoz milyen cipőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

A lányom kitalálta, hogy jönne velem futni.

A probléma az, hogy nem tudom, milyen cipőt vegyek neki? Egy sima egyszerű sportcipőt?

Nem szoktam sportcipőt venni neki, így fogalmam sincs, milyeneket lehet kapni?


2015. márc. 17. 21:01
 1/6 sandrachnologic ***** válasza:
Decathlonban nezzetek szet. Ott barmit találhattok. Mi Wuechua túra cipőt vettünk most 2800-ert, nagyon jo puha a talpa, de masszív is azert. Kintre a kertben használja a fiam, focizashoz, bicajozashoz, szaladgálni. Ez mar a masodik par, amit vettünk, az első is olyan mintha új lenne, csak kinőtte, szoval tartos is es meg Sosem panaszkodott, hogy kényelmetlen lenne.
2015. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sandrachnologic ***** válasza:
Quechua, Bocsi.
2015. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem volt veled futni 1x sem, akkor szerintem felesleges egy külön futócipőt venni neki.

Vidd el sima sportcipőben párszor és majd rájön, hogy tetszik-e neki vagy sem.

Velem eljött párszor a 7 éves fiam, de 2 km után már minden baja volt és haza kellett kísérni. Nekem inkább csak bemelegités volt, amúgy élveztem vele futni, jókat beszélgettünk közben :)

Ha rákap az ízére, akkor a Decathlon-t én is ajánlom, de a futó cuccokat Kalenji névenkeresd

2015. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kimondottan futócipőt keresek. Alapjáraton nincs sportcipője. Nem is szokott lenni, más jellegű cipőt hord. Na de bőr cipőben nem vihetem futni. :)

Deichmannban láttam sportcipőket, de fogalmam sincs, hogy jók vannak-e ott?

2015. márc. 18. 05:35
 5/6 A kérdező kommentje:
2015. márc. 18. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek inkább csak divat sportcipők, de persze kis időre alkalmasak futásra is.

Egy 4 éves biztos nem fog 30 percet folyamatosan futni :)

Vegyél neki egy sima egyszerű sportcipőt, ami azért tartja valamennyire a lábát (tehát hátul a sarkánál kicsit merevebb) és kész, az tökéletes lesz futkározni.

2015. márc. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!