Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pulzus mérőt futáshoz milyen...

Pulzus mérőt futáshoz milyen árban érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amivel tudom mérni futás közben a pulzusszámot, persze nem kell 100%-os pontosságú csak megbízható. Láttam 5 ezerért és 50 ezerért és nem tudom, hogy mennyitől lenne érdemes, mert nem akarok olyat, ami pontatlan leállós kacat de túl sokat sem akarok rá költeni. Szerintetek mennyi egy jó pulzusmérő extrák nélkül?
2014. ápr. 20. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 20 000 forint legyen az alsó határ amit kiadsz érte.Én vettem már 15 000 forintosat is, 5000 forintosat is és mindkettővel megjártam.Egyrészt össze-vissza mértek, másrészt mobil közelében megbolondultak aminek ma sem tudom az okát.Komolyan mondom, ne sajnáld a minőségre a pénzt.
2014. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!