Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes felöltözni a...

Hogyan érdemes felöltözni a téli futáshoz?

Figyelt kérdés
Lehetőleg úgy, hogy kényelmes legyen, ne hátráltasson a mozgásban és kellően melegen tartson...
2014. jan. 29. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig a sportmelltartó fölé ujjatlan futódresszt veszek (segít szellőzni, de azért megtartja a meleget, próbáltam hosszú ujjúval is, de azt nem szeretem és nagyon melegem lett tőle), rá egy másikat /szintén ujjatlan/ és felülre a pasimtól/tesómtól ellopott mackófelsőt. Sapkát veszek (olyat ami nem csúszik, tehát olyan betörős sapka :D ), a nyakam köré tekerek egy vékony sálat, és két kesztyűt és két pár zoknit veszek fel. 2 éve így futok minden télen és eddig sose lettem beteg.
2014. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én rajtam csak sima technikai ruházat van. Hosszú ujjú futópóló és két futófelső. Ha pluszok vannak, akkor már elég csak egy réteg. Sapka (szimpla sapka, nem kifejezetten futósapka), vékony kesztyű. Ez is csak egy sima vékony kesztyű. Szerintem felesleges pénzkidobás több ezret kiadni rá. A futócipőm ilyenkor télen Gore-Tex-es, melegebb időben váltok simára.

-5 fokban sem szoktam fázni, beteg nem szoktam lenni.

2014. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt elfelejtettem, hogy egy futónadrág, valamint egy futózokni van rajtam még. Futás közben így sem fogsz fázni, de ha mégis fázós vagy, esetleg óvni akarod jobban az ízületeket, akkor vegyél dupla réteget a lábadra.
2014. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!