Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy lehet kiszűrni azt ha...

Hogy lehet kiszűrni azt ha egy ruhát azért adnak el mert kényelmetlen, rossz szabása van, de hibátlan?

Figyelt kérdés
Több ruhába belefutottam már, hogy hibátlannak, újszerűnek írták, de szinte hordhatatlan. Csak az a megoldás hogy közeli helyről veszünk és megnézzük személyesen?
2015. márc. 25. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,az. Senki nem fogja megírni, hogy bocs, azért adom el, mert kényelmetlen. Különösen, hogy ami egyikünknek kényelmetlen, az másnak még lehet jó. Ha ennyire nem jön be a netes vásárlás, akkor marad a próba fizetés előtt, személyesen.
2015. márc. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben nem lehet általánosítani, hogy kényelmetlen mindenkinek. Az én fiam pl nem hajlandó kantáros nadrágot hordani. De ettől még nem jelenthetem ki, hogy a kantáros nadrágok kényelmetlenek, mert sokan meg nagyon is szeretik.
2015. márc. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy elötem írták vagy szemèlyesen ismeröstöl veszed vagy turibol magad válogatod ki ,ès nem biztos hogy rossz a szabása,vagy kènyelmetlen mindenkinek igy ilyet nem lehet bele írni.
2015. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek nem olyanok hogy másnak még jó lehet, mert vagy olyan szúrós a cipzárja felül hogy fel nem veszi, vagy nem enged a gumi mellrésznél, vagy szúrós anyagú pulóver stb.

Szerintem az újszerűnek kiírt ruhákat valamiért nem hordták nyilván.

2015. márc. 26. 05:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vásárolj személyesen. A Hádában, H&M-ben nagyon jó ruhák vannak. A neten megtalálod a Scamp üzletet.
2015. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont azért, amit írsz, én netről már csak személyes átvétellel veszek dolgokat a gyerekeimnek. Persze könnyű dolgom van, mert Bp-en lakom, és csak beírom a keresőbe, hogy BP. és így is van egy csomó találatom. Bizony, nem írják ki, hogy szűk a nyakkivágása, vagy a farmer olyan, mint a kartonpapír, a kisruha meg fullasztó anyagú. Mert hát a "pamut" is lehet ilyen is meg olyan is. Ha meg tudod oldani, a személyes átvételt vagy vásárlást javaslom én is.
2015. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!