Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Györe Imre Zegen császáros-e,...

Györe Imre Zegen császáros-e, szépen varr, és milyen a heg utána? Kérem segítseg, akinek van vele kapcs. Tapasztalata, vagy ha tudtok más vkit akkor ajánljatok.

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szülnék nála, de még egy egyszerű rákszűrésre se mennék el hozzá. Nagyon negatív tapasztalatom van vele mind emberileg, mind orvosilag. Egyszer egy anyuka dícsérte, idézem: Nagyon jó volt, végig velem volt a szülőszobán, igaz, hogy úgy beszélt velem mint egy kutyával, és érzéstelenítés nélkül varrta össze a gátsebemet.

Ettől függetlenül biztos van, akinek bejön. Amikor én szültem egy nap alatt ketten szültek nála. Az egyikük nagyon dícsérte, hogy milyen rendes volt, aranyos, a másikuk viszont sírt, és elmesélte, hogy bánt vele. Az egyiküknek adott érzéstelenítőt a gátmetszés után a varráshoz, a másikuknak nem. Szerintem ő nagyon hangulatember. Az egyik rokonom dolgozik a kórházban, ő sem szülne nála, amikor dokit kerestem, azt mondta, hogy kerüljem el jó messzire. Akiről én azt hallottam, hogy szépen varr, az a Kádasi, Németh Gábor, Vörös Zéta és a Goldfinger Jenő. De állítólag az új doki, Gőgös Péter is nagyon jó.

2014. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a Kádasiról én is csak pozitívat hallottam, holnap fel is hívom :)
2014. szept. 14. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!