Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kinek van közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek van közületek tapasztalata kisajak plasztika terén? Mennyi idő a gyógyulás, és hogyan zajlik a gyógyulás időszaka? Melyik orvost ajánljátok (plasztikai sebész és altató orvos)? Mennyibe kerül ez a beavatkozás? 24L

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs értelme
2013. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy van e értelme. nekem még nem volt komoly kapcsolatom emiatt. nekem lenne értelme. egy próbát megér. minden amerikai ezt kap ballagásra, ha erre van szüksége. csak itthon nem ismerek olyat, akitől megkérdezhetném, hogy milyen.
2013. dec. 15. 15:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne az amcsikat vedd alapul.

Azon kívül miért gondolod, hogy emiatt ne lett volna komoly kapcsolatod..? Nem hiszem én azt....


Nem egy nagy műtét egyébként, utána számíts duzzanatra és fájdalomra, nehéz ülni, ilyesmi. 3-4 hét a gyógyulás kb.

Azt viszont ne hagyd figyelmen kívül, hogy az altatásnak vannak kockázatai - nem is kevés. Vajon ér-e annyit pár hülye srác véleménye, hogy esetleg ott maradj az asztalon.

2013. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért, mert nem volt olyan pasi, aki ne szólt volna meg érte, vagy ne nézett volna furán. és utána volt barátnőjük, még ha csúnyább is volt. mikor megkérdeztem, azt mondták azért, mert nekik nem lóg ki. hát ezért... de szerintem nem az a lényeg miért nem volt pasim. hanem hogy engem zavar, mikor a bugyiba, nadrágba beleakad, és fáj. 5 percenként igazítanom kell. a munkahelyemen már szóvá tették, miért járok ki annyit wc-re...
2013. dec. 15. 15:57
 5/10 A kérdező kommentje:
azért is emeltem ki az altató orvost, mert pár nő ismerősömnek volt mellplasztikája, és mesélték, hogy 2 napig fel sem ébredtek. viszont akkor örökre szingli maradok, vagy lesz egy férjem, aki megcsal olyannal akinek nem lóg ki? na melyik a jobb? maradjak örökre szingli? az amerikaiak meg csak egy példa volt részemről.
2013. dec. 15. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sokkal szebb, amikor kilóg. Ki lesz így az én feleségem, ha mindenki megműtteti?
2013. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azért jó, hogy eddig egy nő sem írt választ, csak pasik. olvassátok el először a kérdést mielőtt válaszoltok rá. nők véleményére voltam kíváncsi :((
2013. dec. 15. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok.
2013. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Megértem a problémádat, mert hasonló cipőben járunk..

Ha valakinek olyan mértékben kilóg, hogy fiziológiai problémát okoz - ahogy írod, a Te esetedben okoz is - akkor van értelme a műtétnek, ezért ingyenesen, TB-re is elvégeztethető. Csak azt nem tudom, hogy ezzel hova kell fordulni. Szerintem először is nőgyógyászhoz menj el, hogy ezt megbeszéljétek.

Akkor is megműtik ingyen, ha valakinél komoly lelki problémát okoz, akkor meg először pszichiáterhez kell fordulni, ő tudni fogja, mi a teendő.

Viszont akárhogy is néz ki, ez nem indok arra, hogy elhagyjanak Téged! Ne emiatt műttesd meg, mert aki tényleg szeret, annak nem ez lesz a legfontosabb :)


22/L

2014. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! nekem volt ilyen műtétem, ha érdekelnek a reszletek írj privatban! :)
2014. febr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!