Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák! A zara gyerekruháiról...

Anyukák! A zara gyerekruháiról mi a véleményetek? Vannak anyukák akik onnan vásárolnak?

Figyelt kérdés

Nekem tetszenek a ruháik,csinosak és vidámak. Minőségre is megfelelőnek tartom. Gyereknek vásárolok aki folyamatosan fejlődik és kinövi a ruháit.

Leginkább szezonvégi leárazásokkor szoktam vásárolni nagyobb méreteket vagy alkalmankét teljes árban azt amire szükség van.


2015. ápr. 11. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszer vásároltam csak ott, de nagyon elégedett voltam, téli cuccokat vettem a fiamnak, nagyon jók voltak, és sajnáltam is, amikor kinőtte őket, mert minőségre sem volt rájuk semmi panasz, meg nagyon jól is néztek ki.

Többször azért nem vásároltam ott, mert akkoriban nálunk még nem volt Zara, csak akkor éppen Debrecenben jártam, és volt időm nézelődni, és pont ott sikerült bevásárolnom. Aztán lett itt is, de valahogy nem volt rá alkalom, hogy ott vásároljak. De jó is, hogy eszembe juttattad, majd legközelebb fogok megint :)

2015. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

háááát, zara, drágább kinai, kb. mint a H&M. szerintem gyenge minoséguek. .. (a H&M- es ruhák max. porrongynak jok)

én baby gap, timberland, ralp laurent, bonpoint ruhákat veszek a gyerekeimnek.

2015. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gapban saját magamnak vásárolok és elismerem hogy jó minőségű ruhákat lehet kapni. Néha a baby gapban is veszek ruhákat de inkább Zarát mert olcsóbb és mivel gyorsan kinővi nem használja el annyira. Szoktam benettonban is vásárolni neki.
2015. ápr. 11. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
amig kicsik voltak, majdnem mindig kaptuk a ruhákat, igy alig-alig kellett nekik vennem. a gyerekeknek megveszem a jo minoségu ruhákat (na meg a férjemnek is), magamnak meg jo bármilyen ruha. :D ezért is mondom, hogy HM -es ruhák pl. tok gagyik, mert én azokat veszem magamnak, de tényleg végul a felsokbol eloszor háloruci lesz, kis ido mulva pedig porrongy.
2015. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyen drága ruhákat venni, két perc alatt kinövik.
2015. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Valoban szep es divatos ruhakat arulnak, de a minoseggel mar nem vagyok annyira elegedett.Mintha valahogy szezon fuggo lenne naluk a minoseg, van hogy semmire nincs panaszom, de olyan is akadt, hogy a ruhak fele nagyon vacak volt, utana nehany evig nem vasaroltam ott.Hasonlo a helyzet a H&M-el is.

A kicsinek szoktam a Zaraban vasarolni, o meg csak 4 honapos, hamarabb kinovi a ruhakat mint hogy tonkremennenek.

A nagynak (9 eves) viszont mar csak nehany kimondottan divat darabot veszek onnan, amiket csak nagyon ritkan vesz fel.A hetkoznapi ruhakat tobbnyire a Benettonban veszem neki, bar tavaly ebben is nagyot csalodtam.Eloszor fordult elo, hogy silany minoseguek voltak a ruhaik, 2 polo nehany mosas utan szetnyult, masik 2 pedig a varrasnal kifoszlott.

Lenyegeben egyik kozepkategorias markara sincs kimondottan garancia, adidasbol is sikerult kifognom elszabott ruhakat, Ralph Lauren kabat is nyilt mar szet a varrasnal rovid ido utan, a Mexx-re is volt mar panaszom, pedig mindent markaboltbol veszek. Talan a ket hetkoznapi marka amire eddig nem volt panaszom ruhak teren a Nike es a BodyTalk.

2015. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a zara csak 2020-ig vállalta,hogy kivonja a mérgeket a ruhákból


[link]

2015. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy mérgezők a ruhák nem ismertem :( Mosással kijön mindez? Bár az meg a vízet szennyezi.. Szerintem akkor ez után nem fogok ott vásárolni..
2015. ápr. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!