Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A kisfiamnak 11 cm a talphossz...

A kisfiamnak 11 cm a talphossza, most vennek neki egy nyari szandit aminek 13 cm a bth. Netrol veszem szoval probalni nem tudjuk. Szerintetek az tul nagy kulonbseg? Nyarig belenolne?

Figyelt kérdés

#babacipok #cipomeretek
2015. ápr. 30. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az óriási. Én mindig 1, max 1,5 veszek nagyobbat a lányzómnak.
2015. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog 2 cm-t nőni a lába nyárig.

Nem tudom mikor jön az igazi nyár, 2 hét múlvára már 28 fokot mutatnak ide hozzánk.

Amúgy én szandit nem vennék neten, mert amikor nyáron vettem a fiamnak, kb 6-ot meg kellett próbálni, hogy végre egy tökéletesen álljon a lábán.

2015. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagy!De ha elfogadsz egy tanácsot, akkor szandálcipőt vegyél. Hamarabb hordhatja, pl. zoknival. Jobban kihasználható. Legalábbis nálunk ez vált be!
2015. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy lesz, vegyél eggyel kisebbet, mert nem fog tudni járni benne.
2015. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igazan jarasra kellene,max egy kis totyogasra :) Mert most 7 hos a kisfiam,gondolom nyaron meg nem fog szaladgalni :D Csak nagyon jo kis szandi,hatul is olyan jo kis bokatartos azert szerettem volna....de ha nagy lessz inkabb nem veszem!
2015. ápr. 30. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még csak totyog pláne akadályozná, vegyél neki akkor egy cuki puhatalpú szandit.
2015. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nagy de szandálok 18 mèretöl vanak .
2015. máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!