Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babaruhákat szeretnék Magyaror...

Babaruhákat szeretnék Magyarországra kuldeni?

Figyelt kérdés
0-12 honapos korig vannak fiu ruháim, szeretném oket odaadni valakinek, akinek szuksége van rá (?)..viszont én Franciaországban élek, van valakinek otlete, hogyan tudnám oket hazajuttatni..?

2015. máj. 3. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

akár utánvétes csomagban is, én kaptam kölcsön ruhákat a babához már visszaadtam őket, de bnőm most szül, nekio van párja át tudnák venni postán ha gondolod adok adatokat.



mindenesetre dobozba kell őket lezárni és postán elmondják mit kell hozzá kitölteni, a csomag útját a neten végig lehet követni

2015. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 nagy vákumos zsákban vannak...egy zsák szerintem 20 kg is van.. olyan jo lenne, ha lenne itt valaki, akinek a férje (vagy ismerose) kamionos :D valaki nagyon nagyon jol járna
2015. máj. 3. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!