Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan érdemes ruhát rendelni?...

Honnan érdemes ruhát rendelni? Aliexpress vagy Ebay?

Figyelt kérdés
Melyik oldal a megbízhatóbb ilyen téren?

2015. ápr. 12. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Háááát a ruha necces kérdés. Én rendeltem Aliról pár alkalommal, egyszer az L-es nagy volt rám, az XXL-es kicsi, de volt, hogy XXL-es volt a pont jó. Az a baj, hogy hiába van méretjegyzék eléggé csalóka, meg a kínai lányoknál az S az Európában XXS, szóval ilyenekre is oda kell figyelni, de nem mindegyik eladónál jellemző. A másik, hogy sokszor a megkapott ruhadarabnak nem sok köze van a stockfotóhoz, van, hogy más az anyaga, vagy nem olyan igényes a kivitelezése.
2015. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az ebay is ugyanilyen....de ha megnézed a kommenteket,ott általában leirják előző vásárlók hogy megfelelt-e számukra a ruha,vagy hogy van-e valami hibája. Illetve hogy hány db adtak el,annál jobb ha minnél többet!!! Én legalábbis ezeket nézem :-)
2015. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. ápr. 12. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Én eddig csak az eBay-t használtam, többnyire jók a tapasztalataim.

Azért az egyértelmű, hogy az ár összefüggésben van a minőséggel, ne várj csodát.


Egyszer elbaltázták a rendelésem, menta színű fürdőruha helyett neonkék jött, de végülis ez is megtetszett, szóval nem jeleztem vissza

2015. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

maga a 2 cég között annyi a legnagyobb különbség, hogy ebay-en van buyers protection, ami valóban működik, míg az aliexpressen ha nem azt kapod amit kértél, és kifogsz egy makacs eladót, akkor az váltig a saját igazát fogja állítani. az aliexpress pedig nem lép közbe azonnal*

*úgy olvastam, hogy volt aki várt 10 hónapot, majd megunta valakinek fél éven belül felülvizsgálták

2015. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan vegyél ahol lemérték a ruhát és nem csak s-m-l van írva, mert a kínaiaknál egy kisebbet jelent - általában.


Nekem minden ruha amit rendeltem irtó vékony anyagból volt, még a viszonylag drágább is, amennyiért az itthoni kínaiban normális vastagságú pamut felsőt lehetett volna venni - viszont amit rendeltem, az kisebb eséllyel jön szembe az úton.

2015. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!