Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell tudnom Mielőtt...

Mit kell tudnom Mielőtt AliExpress-ről rendelek? Mire érdemes figyelni, tanácsok?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni pár ruhát, kiegészítőt és egyébb dolgokat AliExpress-ről. Valami tanács? Mi az ami nagyon fontos? Nem szeretném elpocsékolni a pénzem.

2014. júl. 31. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
kínaiakkal bizniszelni mindig lutri meg nem is mindig éri meg pl egyszer akad fent a cuccod a vámon akkor fizethetsz olyan büntit hogy csak na. Nem biztos hogy megéri. Vagy érdemesebb vateráról megvenni az is onnan jön csak az ár itt van és nem kell vele színvni és csak 1-2 ezerrel drágább.
2014. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért rendelné meg a vateráról drágábban?? Én már több,mint 100x rendeltem aliexpressről. Talán 2x volt,hogy nem kaptam meg a terméket,de visszafizette az aliexpress a pénzem pár nap után,amikor megnyitottam a vitát. Amire figyelj: az eladó értékelése, és a termék alatt olvasd el az értékeléseket. Ruhánál mindig nézd meg jól,hogy milyen méreteket adnak meg cm-ben,mert máshogyan vannak a ruhák méretezve. Ha ezeket ellenőrzöd,akkor nem lehet baj..
2014. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak sajnos olvastam jópár negatív kritikát régebbi topikokban(2011-2012). Azóta változott már a helyzet?
2014. aug. 1. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#3 rosszabb lett.
2014. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én rendszeresen rendelek most is..havonta 10-15 terméket,de nincs rossz tapasztalatom. Rendeltem már 12ezerért felolvasott,szuper jó. A telefonomhoz LCD kijelölt..az is tökéletes.. én csak a tapasztalatom írtam le. De Te rendelj a vaterarol 2x áron,ahogy a másik válaszadó írta.. :)
2014. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha elolvasod a feedback-et akkor megtudhatod hogy a többi vásárló mit tapasztalt, vagy az is számít hogy mekkora az értékelése az eladónak.(Az a jó ha 90% felett van)
2014. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!