Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit adjak 7 hónapos babara...

Mit adjak 7 hónapos babara fürdetés után?

Figyelt kérdés
Pontosabban az erdekelne,h kell e meg ra furdetes utan sapka,illetve ejszakara zokni?23-24fok van a szobaban.nem akarom h befülledjen,de azt se h megfazon...

#7honapos baba #mitadjak furdetesutan
2015. máj. 23. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sapka?

Mi ennyi idősen még rugdalózóban altattuk,.így nem kellett zokni se rá külön.

2015. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sapka? Dehogy. Vékonyabb rugdalózó és takaró/hálózsák.
2015. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha nem volt a gyerekemen bent sapka, még a kórházban sem születése után (januári baba), 7 hósan lábfejes rugiban aludt.
2015. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sapka eddig sem kellett volna bentre.


Te tudod mennyire fázós, izzadós.


Mi kislányunk izzadós ő egy rövidujjú bodyban és egy naciban alszik.

2015. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát furdes utan eddig adtam ra sapit,a védőnő tanacsara....de az előbb nem adtam, es lám...nem volt siras :) köszönöm a valaszokat!
2015. máj. 23. 20:30
 6/13 anonim ***** válasza:
7 hónapig sapkában altattad? Az igen. Nem kell rá sapka. Body, kisnadrág vagy rugdalózó.
2015. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
soha nem adtam rá sapkát. kapucnis törölközőbe csavartam fürdés után és először a haját töröltem meg, teljesen szárazra, pedig nagy hajú baba. nálunk 20 fok van este a lakásban és body-rugi-hálózsákban alszik. ha van talpa a ruginak, akkor van, ha nincs, akkor nincs. én nem adok rá zoknit, reggel tök meleg a lába
2015. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az első babámra én is adtam fürdés után kis frottír sapkát, de csak néhány hétig, de nálunk nem volt 24 fok. A kisebbekre nem adtam, szerintem teljesen felesleges. Bodyt és pizsirugit kaptak alváshoz, ha meleg volt akkor csak rugit.
2015. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja és nem sapiban altattam, csak fürdés után volt rajta 15-20 percig, míg ágyba került, akkor levettem. utolsó.
2015. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem aludni adta rá a kérdező,csak piciknek szoktak rájuk fürdés után adni míg csontszáraz nem lesz a hajuk,fejük. de azt már nem kell,nagy már,meg meleg van. elég a body,rugi (vékony pamut,plüsst már ne) vagy body,talpas nadrág.(az jobb szerintem nem plussz réteg a mellkasán) ujjatlan hálózsák,vagy vékony takaró. nekem mondjuk már a vékony hálózsákot se bírja el,csatakos volt álmában kellett leszednem róla. oda van készítve vékony meg vastag takaró,mikor melyik kell azt takarom rá. ha nagyon fülledt a levegő,kiszoktam pár percre nyitni az ablakot,kb 2-3ra csak,mikor tényleg már nagyon meleg.
2015. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!