Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit adjak 7 hónapos babara...

Mit adjak 7 hónapos babara fürdetés után?

Figyelt kérdés
Pontosabban az erdekelne,h kell e meg ra furdetes utan sapka,illetve ejszakara zokni?23-24fok van a szobaban.nem akarom h befülledjen,de azt se h megfazon...

#7honapos baba #mitadjak furdetesutan
2015. máj. 23. 19:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Nem sapiban altattam,csak furdes utan adtam ra(kb 20 percre):) De tegnap mar elhagytuk a sapit,es jobb kedve volt :)
2015. máj. 24. 09:37
 12/13 anonim ***** válasza:
A sapkát sok gyerek nem szereti, a miénknek konkrétan soha nem volt vele baja, bár hálósapkája csak kb. egy-két hónapig volt neki. De ne ez legyen a mérvadó, hogy örül-e vagy nem, hanem ha nedves a feje, vagy a hideg szobába viszed a párás melegből, akkor a fejét is érdemes megtörölgetni, de ezt te látod úgyis. Mi egyébként body-rugi-hálózsákban altattuk. Ha a lába kilóghat és nincs fedve, én mindenképpen adnék rá zoknit.
2015. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
5hos kora ota csak egy bodyban alszik.Télen trilos body plusz vékony pamut rugi zokni nélkül..nem biseli el. Ilyen idő volt mikor 5hos volt. Sapkát csak az első 2honapban kapott akkor is csak hajmosaskor a koszmo miatt. Azota azt se.(nem mosom mindennap a haját csak ha nagyon megizzad.)
2015. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!