Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet kapni baba úszócipőt...

Hol lehet kapni baba úszócipőt? Pici kellene,18-19-es méretben.

Figyelt kérdés

Megyünk nyaralni, és már áll, illetve lépeget a bútorok mellett a kislányom, úgy gondolom a strandon elkelne rá. Nézegettem a neten, de nem találok, vagy nincs készleten, vagy ilyen pici méretben nem létezik.

Köszönöm, ha segitetek!


2015. jún. 10. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a jyskben, de szerintem felesleges. Egyrészt vagy kézben vagy úszógumiban lesz, másrészt töri a lábát meg kikezdi, arról nem beszélve, hogy bokát nem tart. Akkor inkább gumipapucs, azt kapsz a méretében, de a bokáját az sem fogja.
2015. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem...

A tengerhez megyünk, a homok pedig forró. :) Úgy gondoltam, hogy mivel mindig ácsorogna, ezért jó lenne, ha nem égetné a lábát a homok. Tudom, hogy nem fogja a bokáját, de most nem is az lenne a célom vele. :)

2015. jún. 10. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Még inkább gumipapucs ebben az esetben :) Sokkal rugalmasabb, hajlékonyabb. Nekem volt ilyen műanyag szandim, soha nem adnám a gyerekre :)
2015. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Decathlonban láttam többfélét (szandál, vízi cipő), de méreteket nem néztem. Honlapjukon nézz rá!
2015. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Közben a párom az Amazonon talált (kint van Ausztriában), valószinű, hogy onnan megrendeli. Ennek csak a talpa gumi, felül valami rugalmas anyag, és tépőzáras. Kicsit húzós az ára, de legalább lesz. :)

Köszönöm a válaszokat.

Olyan műanyag szandit én sem adnék rá...az borzasztó lehet. :)

2015. jún. 10. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Deichmannban vettünk most Nike strandszandált, volt picike is, talán 20-as, de sokkal kisebbnek tűnt a méretezése, lányomra is csak a 2 számmal nagyobb lett jó.
2015. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!