Augusztus eleji babának inkább ősziesebb legyen a kezdő ruhatára?

Figyelt kérdés

Rövid ujjú és ujjatlan kombidresszei vannak már egy két rövid nacival kis zoknival. De ezekből nem igazán merek venni, őszi cuccokat nézegetek még hosszú nacikat, pulcsis szetteket hosszú kombidresszeket de nem tudom ezekből mennyit lenne érdemes előre megvenni?

Segítene valaki egy kezdő kelengyelistával?


2015. jún. 25. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Remelhetoleg meleg lesz augusztusban. 56 osbol nyariasakat vegyel. Mire jon a szeptember ezeket kinovi ugyis. Ami melegebb az mar nagyobb meret legyen. A 62 est is hamar kinovi.
2015. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

augusztus elején még remélhetőleg jó meleg lesz :)

én szeptember 1-én szültem és be sem köszöntött a hűvösebb idő, mikor már kinőtte az első szettjét :)

vegyél pár darab kisebb lenge, nyári rucit és a nagyobbak már lehetnek vastagabbak, bár mivel az időjárás kiismerhetetlen és nőnek az apróságok mint a gomba, sztem 1-2 nagyobb vékonyat is vehetsz :)

egyébként ha van a közeledben kilós Háda, akkor ott nagyon megéri szétnézni. ezek a pici babaruhák még egyáltalán szinte megkopva sincsenek, hiszen alig hordják és a súlyuk is csekély :)

így nem kell azon parázni, hogy nagyon sokat költöttél felesleges ruhákra :)

boldog babavárást :)

2015. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem augusztus elején született a babám tavaly.

Újszülöttként vékony hosszúujjú body-kat és vékony hosszúnadrágokat is ki tudtunk használni, már nem volt olyan sokáig kánikula, és néha még melegben is hideg volt a keze-lába. Én ha nem is pulcsit, de vékony hosszúujjúkat, kardigánokat azért néznék.

Nagyon ujjatlan magában nem is volt rajta még akkor.

2015. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nem lehet adni, hogy majd meleg lesz, hisz jelenleg is június vége ellenére őszi idő van 1 hete. Én hosszú ujjú bodykat vennék minimum 6-8 db 56-ost és 62-esből is . Rövidujjút is mindkét méretből pár darabot. Rugikat 56-ost 5-6 db-ot,+ éjjelre is 3-4 db pizsirugit. Vékony hosszú nacikat 4-5 db-ot,56osból, lehet talpas és sima nacikat is kapni, szerintem mindkettő fajta jó használható,de a talp nélküli tovább jó, pár db kiszoknit. Vékony hosszú fölsőket 56ost 5-6 db-ot, vékony sapit 1-2 db-ot. A rövidujjú bodykhoz vennék 3-4 rövidnacit és ha akkora kánikula van, akkor rövid body rövidnacival, egyébként én újszülöttre inkább vékony hosszú holmikat adnék. 62-es ruhákból hosszú és rövid bodykat, kisnacikat vékony és vastagabb fölsőket vennék, én ettől a mérettől rugit csak pizsinek használtam.

Lehet kánikula de lehet hűvös is, én egy vastagabb kinti kardigánt/ cipzáras pulcsit is készitenék, 62-est, vagy egy ősszel is használható 68-es mérető átmeneti overált.

2015. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!