Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes használt (vagy...

Hol érdemes használt (vagy akár új) ruhákat keresni/venni? Vatera, Teszvesz, lepes. Net és még? Fari, felsők, szoknya, bikini, ruha, stb.

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 19:54
 1/4 ĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐĐ válasza:
a túrkálóban.
2012. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a postaköltség miatt tiszta hülyeség netről venni használt ruhát, amikor minden sarkon turi van már és teli van ráadásul új cuccokkal
2012. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A turkálókban tényleg lehet jó darabokat találni, de ahhoz ismerni kell a jó helyeket és persze gyakran kell menni, hogy egyből lecsaphass a klassz darabokra. A netes rendeléseknek én nem vagyok annyira híve, inkább a bolti akciókat lesem. A nagyobb városokban lévő H&M-ben például a 1000-2500 forint körül már nagyon csini koktélrucikat és komolyabb blúzokat lehet venni. A Takkoban is vannak jó cuccok, sőt náluk a törzsvásárlói kártyát is megéri kiváltani, mert irtó klassz kedvezményeket és kuponokat kaphatsz. Abszolút favoritom a New Yorker, ahol az elhagyatottabb üzletek többségében a ruháktól szabadulni akarnak- nevetségesen olcsók néha a cuccok.Én már vettem a New Yorkerben 2000Ftért kabit, rengeteg pólóm van 280-1000 forintig. A Cosmosban is új ruhákat kapsz és ott már 400 forintért vannak pólók, az egy hátránya, hogy a jobb ruhadarabok kisebb számban vannak, sok a csúnya ruci. A Tescoban található F&F kollekció termékei is a rossz hírűkkel szemben minőségiek. Én általában a szezon után veszek ruhákat a jövő évre, így mindig kifogom a nagy leárazásokat, plusz a legtöbb üzletbe igényelek törzsvásárlóit, ezzel rengeteget lehet spórolni. Ha exkluzívabb darabokat keresel érdemes a bloggerek oldalain szétnézni, hisz sokszor tartanak blogsalet, amikor egy rakat megunt cuccuktól szabadulnak. Kiegészítők (táska, cipő) terén a kínaikra szavazom, irtó cuki szandikat lehet kapni (lsd Ázsia Center). Az ékszereket a Pimkie és a Claire's akcióiban veszem 500 forintokért. Fürdőruha meg szigorúan a H&M-ből, ahol 2000 forintért jó minőségű, színes, trendi darabokat kapsz.

Cocochic blog

Cocochic blog

2012. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nálam... :)
2012. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!