Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Akik szoktak varrni a gyerekne...

Akik szoktak varrni a gyereknek, vagy csak díszíteni a ruhácskákat: ha a méteráru boltban csak 20 cm-t kérek 1-1 vászonból, adnak?

Figyelt kérdés

Díszítésre bővel elég lenne, mert a szélességük elég nagy.

De furán fognak rám nézni?

Vagy van vmi minimum mennyiség, amit levágnak? Pl. fél méter, vagy 1 méter?

Nem akarom megvenni a sokat, ha nem használom fel, meg úgy drága is lenne.

Amit tegnap néztem, 1600 ft métere, de nekem elég lenne 20 cm.


2015. szept. 18. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy van minimum. A kolléganőm patchwork-ot szokott varrni, arra rendszeresen ilyen kicsi darabokat vesz.
2015. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bella169 ***** válasza:
Nincs minimum. Ha 10 cm-kell akkor annyit vágnak le. Én is varrtam patchworkot már, és ahhoz én sem vettem többet 10-15-20 cm-eknél.
2015. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez boltfüggő, én találkoztam már olyan kreatív hobby bolttal, ahol csak minimum fél métert vágtak, nekem is csak 20 centi kellett volna a befőttek tetejére.
2015. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az arabol itelve jobb minőségű,patchworkhoz való vászon,szoval egyaltalan nem fognak csodalkozni,ha 10-20 centit kersz szerintem.
2015. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fél métert kértem, semmi gond nem volt
2015. szept. 21. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!