Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen méretű ruhácskákat vegyek?

Milyen méretű ruhácskákat vegyek?

Figyelt kérdés
Májusi baba lesz, vennék neki karácsonyi ajándékként pár body-t :o), de nem tudom milyen méretűt kellene...illetve, tudom hogy 56-os kell az újszülötteknek, de az meddig lesz jó rá? Nyárra mekkora kell? Az oldalon amit nézek, ott nem méretek vannak, hanem csak az hogy 0-3 és 3-6 hónapos korig. Melyiket vegyem, ha mondjuk azt szeretném, hogy nyárra is jó legyen rá? Köszönöm!

2014. nov. 25. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából rövid ujjú body-kat néztem ki, azok mindig kellenek a babára? Hidegben is, mondjuk alá-öltözetnek jó lesz?
2014. nov. 25. 17:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az 56-os a 0-1 hónapos korig, a 62-es a 0-3 hónapos korig általában :) a 3-6 az már a 68-as lehet talán, de nem vagyok benne biztos. Úgy látszik, az oldalon nincs is 56-os
2014. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, és ha 0-3 hónapos korig valót veszek, akkor az vajon jó lesz rá nyáron? Vagy vegyek 3-6 hós korig és akkor max. télen egy vastagabb alá adom? Jaj bocsi, de első baba, tökre nem értek hozzá :(
2014. nov. 25. 17:46
 4/6 anonim ***** válasza:
0-3 hós az 62-esnek felel meg. Ha rövid újjút veszel, azt tuti hordja nyáron simán úgy, hogy nem kell fölé öltöztetni. 56-osból is kell azért pár, mert nem lehet tudni májusban milyen idő lesz. Én vennék pár hosszú újjú 56-ost is és rövid újjút is.
2014. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm :)
2014. nov. 25. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyerek válogatja, márka válogatja..

62-eset hord a kisfiam.

Valamelyikből már kell a 68-as.

És még csak 2 hónapos.

Eleinte nem vettük észre, hogy elkezdett volna nőni. De így a ruhákon igen csak észre lehet venni.


Nagy mennyiséggel ne vegyél kiskorban ruhát hamar elhazsnálódik. Péládúl múlthéten vettem még 2 62-es bodyt. Tegnap akartam rá adni az egyiket..Lám kicsi...Jobb lett volna a 68-as. :)


Sose tudsz méretre adni, ezért ne is vásárolj úgy előre.

Ha nagyon akarsz akkor legyen 2-3 db 56-osod meg 4-5 db 62-es! Aztán majd meglátod, hogy nő. :)


Előre vettem én is egy együttest. De mire jó lesz neki pont, hogy nem olyan idő lesz. Holott 0-3hósig van benne és mégis 3-6hósnap felel meg.. :) Nem lehet adni méretre!!

2014. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!