Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti miben vinnétek haza télen...

Ti miben vinnétek haza télen az újszülött kisbabátokat a kórházból?

Figyelt kérdés
Kocsival, kb 10 perces út erejéig. Hordozóban. :) Köszönöm!
2015. okt. 3. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Rugdalózó, alatta kising meg pelenka, a fejére egy kötött sapka. A gyereket beteszem a hordozóba és egy pléddel letakarom.


Ennél több nem kell, hacsak nincs - 15-20 fok, akkor még egy takaróba becsomagolnám.

2015. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ujjú body, hosszú ujjú rugi, kocsikabat, sapka, kesztyű, takaró :) mi ebben fogjuk haza vinni. Decemberi 7-re vagyok kiirva:)
2015. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bundazsák, sapka. Alatta rugdalózó.
2015. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Body, rugdalózó, overál, kötött sapka.
2015. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt mentünk haza, body, rugi, bundazsák, sapka és pléd volt nálunk.
2015. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
februári kisfiam van. Az, hogy hány perces az út szerintem mindegy, mert úgy is be kell fűteni a kocsit. Volt rajta egy hosszú ujjú body, ujjatlan plüss rugi, vékony cipzáros felső, overál, és sapi. A férjem a kocsit befűtötte, a hordozót az autóban hagytuk. Egy plédbe takarva vittük ki a parkolóig. A kocsiban levettük róla a plédet, és lehúztam az overál cipzárját.
2015. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Januári babénkat így vittuk haza: rövid ujjú body, hosszú ujjú rugi, overál, téli sapi. Takarót nem tettünk rá. Autóval kb 10 perces út volt.
2015. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. okt. 4. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!