Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 4-5 éves kislánynak milyen...

4-5 éves kislánynak milyen overall a praktikus?

Figyelt kérdés
Most fogunk venni, és nem tudom hogy egyberészest, kétrészest és ha kétrészest akkor kantáros nadrágot vagy ne kantárost vegyek...
2015. okt. 10. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

fiam 6 éves, idén már olyan 2 részest kap ami nem kantáros :)

tavaly és tavaly előtt síoverállja volt, 2 részes, de a nadrág részén volt kantár (nem az a nyakig érő, csak gumi pánt). vettem neki egyrészest is 2 éve, gondoltam oviban jobb az, de nem szerette, nem vette fel, mondjuk abban igaza volt, hogy ha pisilnie kellett akkor teljesen le kellett vetkőznie.

arról nem is beszélve, hogy ha nincs annyira hideg akkor fel tudja venni csak a kabátot :)

2015. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovis gyereknek olyan praktikus, amit egyedül fel-le tud venni az oviban. Én kantáros nadrágos kétrészest mondanék, mert azt fel tudja egyedül venni, de a dereka se lóghat ki belőle.
2015. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na köszi a válaszokat, akkor nagyjából azonosak a szempontjaink úgy látom. ÉN is úgy gondolom, hogy ha elmegy pisilni az oviban, mire levetkőzik az egyrészesből, addigra bepisil...a kantár meg a dereka miatt kell, nehogy lecsússzon. akkor jól gondoltam :-)
2015. okt. 10. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
2 részes kantáros van lányomnak ovis .
2015. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kétrészes kantáros van az én 5 éves lányomnak!:)

Az egybe részest itthonra adnám rá,de nekünk nincs.

Jobb a kantárosa dereka nincs kint!

2015. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!