Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 39. hetes vagyok, most készíte...

39. hetes vagyok, most készíteném össze a hazahozós ruhát. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mit pakoljak össze amit majd apuka behoz ha jön értünk. Takaró, overál...? Nem akarom a teljes ruhatárat elkészíteni.
2015. nov. 2. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a bébihordozóba belekészítettem a ruhákat, bady,rugi, pulcsi, overál,takaró, sapka.
2015. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Kell minden, takaró, overál, sapka.
2015. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Badyból rövid vagy hosszú, rugiból vékonyabb vagy vastag plüssös vagy mindkettő? Vastag overálhoz pléd? Nincs még sok tapasztalatom csak mindent jól szeretnék csinàlni. Nagyon régen várjuk már a kicsikét! Izgatott vagyok ezért kérdezek inkább mindent.
2015. nov. 2. 17:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 39 hetes vagyok, a következőket készítettem elő:hosszú ujjú body, plüss rugi, overál, vastag sapka, pléd.Az autóig csak nem fog megfázni.
2015. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 2. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body,plüss rugi,kocsi kabát,sapka,átmeneti overàl (szerintem nagyon vastag nem kell még),takaró,textilpelenka
2015. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!