Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki mosódiót vagy...

Használt valaki mosódiót vagy mosószódát babaruhákhoz? Valamint Chicco babaápolási szerekről vélemény? Első babaám lesz,29 hetes kismama

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a mosódió nem fertőtlenít, tehát babánál nem jó.

Ráadásul a mindennapos mosás miatt a diótól hamar szürkülnek a ruhácskák.

A Chicco mindig a legjobbak közt volt, de minden babának más a bőre, másra érzékeny, ezért ki kell tapasztalni, számára jó-e.

Gratulálok, jó babavárást! :-D

2013. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. febr. 14. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A mosódió tökéletes (nem csak babaruhákhoz). Nem szürkül a ruha, ha teszel hozzá mosószódát.

Ecet+illóolaj öblítésnél, meg a mosási hőfok, és a ruhák fertőtlenítve lesznek.

És nagyon fontos, hogy ezek nem okoznak allergiát a babánál, akinek ugye nagyon finom, puha érzékeny bőre van. És környezetkímélő is, én csak ajánlani tudom:) évek óta ezzel mosok.

Baba bőrének ápolására sime shea vajat tudom ajánlani, teljesen természetes, nincs benne illatanyag, kőolaj.

Akárcsak az alverde babaápolási cuccokban. Ezek egyáltalán nem drágák, mindenki számára elérhetőek, és csak természetesen anyagok vannak benne.

Boldog babavárást:)

2013. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkkor múlt az az ekcémám, amikor mosódióra és shea vajra váltottam.
2013. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még a teafaolajat is ajánlom. Állítólag a legerősebb fertőtlenítő szer, mégis természetes. 3 napos babámra is azzal mosott ruhákat adtam, minden rendben volt vele.:)

Az illata is remek:)

2013. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
25%
mosódiót régebben próbáltam saját ruhákhoz, de semmire nem volt jó, olyan volt mintha sima vízzel mostam volna. én babaruháknál biztos nem próbálkoznék vele.
2013. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes a mosódió, a szürkülés elkerüléséhez használj mosószódát. ÉS ha fertőtleníteni szeretnél: teafaolaj, pár csepp, ahogy már írták korábban. Chicco....jó, de nem természetes alapanyagokkal dolgozik. Ha már rászánod a pénzt: Babé-t vegyél. egy flakon fürdető 5 hónapig volt elég a babámnak, mert annyira kevés kell belőle. Kellemes babavárást!
2013. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!