Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet extra meleg hálózsák...

Hol lehet extra meleg hálózsákot kapni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, ami tényleg annyira meleg, hogy nem kell nagyon aláöltöztetni. Hűvös szobában alszik, a lakás nem alvásra szolgáló részeiben van meleg.

86-92-es méret körül keresgélek, de eddig igazán meleget nem találtam még.


Vagy keressek egy varrónőt és kérjem meg, hogy annyi réteg vatelint varrjon bele, amennyit csak lehet és varrassak?


2016. jan. 3. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én évekig rendeltem innen, nagyon meg voltam elégedve, tényleg jó melegek a zsákok. A mi gyerekszobénkban sincs több 18 foknál.

2016. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, megnéztem.

Sajnos hason alvós a gyerek és tapasztalati alapon elől cipzáros nem kényelmes neki :(


Most van egy megközelítőleg jó, annak két oldalt van cipzár és a vállpánt patenttal kapcsolható össze.

2016. jan. 3. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:

turkáló esetleg, van amelyikben nagyon jó dolgok vannak

de szerintem a varrás/varratás is jó megoldás

2016. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább melegebb szobába teszed?
2016. jan. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem bírja egyrészt a meleg levegőt (friss levegő a szobában, meleg a hálózsákban), másrészt annyira béna a fűtőtest bent, hogy vagy nem megy, vagy szaunát csinál. Nem lehet rendesen szabályozni.

Amúgy pici kora óta hűvösben alváshoz van szoktatva, ha 18 foknál melegebb van, akkor csatakosra izzadt fejjel, üvöltve ébred fel.

2016. jan. 5. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Www.fb.com/mobiusfashion en innen rendeltem 2es meretet a 98as konfekciot hordo fiamnak es 3as meretet a 116os lanyomnak. Extra meleg, gyalogolni lehetbenne
2016. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!