Jó cipőt vettünk?

Figyelt kérdés
Kislànyunk 2 hete kapaszkodàs nélkül jàr a lakásban (11hós). Ma vettünk neki egy Falcon cipőt a Brendonban. Nagyon örültünk, aranyosan lépeget benne! Viszont a netet böngészve làttam, hogy ez nem az a kifejezett első cipő, hanem sima magasszàrú. Talpa nem olyan kemény. Jó lehet ez attól még?
2016. febr. 15. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nem kell cipő a làbàra. Olyan cipő kell aminek nagyon hajlékony a talpa. A nem olyan kemény nem úgy hangzik. Az a lényeg,hogy hasznàlja a talpàn az izmokat,egy merev kemény cipőben ez nem megy.
2016. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Otthonra semmilyen cipőt ne adj rá.
2016. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen a lakásban tappancsos zokniban van.

A nem olyan keményet meg úgy értem, hogy nem olyan kemény, mint a kifejezett első lépés cipő a Falcontól (tesorino)

szóval nem ezt vettük:

[link]


hanem ilyet:

[link]


ennek viszont jóval puhább a talpa (ezért is választottam ezt)

2016. febr. 16. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok jobbnak tűnik amit vettetek.

Hajlékonysàg: fogod a cipőt az orràt az egyik tenyeredbe meg a sarkàt a màsikba és összenyomod,ha a talpa minden erőlködés nélkül hajlik,és felkunkorodik az orra akkor jó,aztàn az orràt elcsavarod jobbra balra ha ez is megy akkor teljesen jó a cipő.

2016. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért is ne kerüljön a lábára otthon cipô? Ebbôl lesz a lúdtalp.
2016. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekunk az ortoped azt mondta: A sarkat tartsa valami. Mi is egyszeru zoknikat adtunk ra, de szemmel lathatoan jobban jart kiscipoben itthon. Mi egy bokaig ero, kemeny sarku, puha talpu szandival kezdtuk, es jo lett. Az ilyen borzoknik nem tudom, mire lehetnek jok.
2016. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!