Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19-es első cipőt vettünk!...

19-es első cipőt vettünk! Megmérnéd a gyermeked 19-es cipőjének a beső talphosszát? Leírnád a márkát is? Köszi!

Figyelt kérdés

A miénk ASSO és 12,5 cm belül!Van egy 20-as NIKE is de rá sem próbáltam máig,mert az is 12,5 cm belül!A lányom lába állva amúgy 11,5 cm!


Köszi szépen!


2010. szept. 20. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Minek? Mekkora a gyerek jár már? Ha nem akkor tök feleleges még a cipő
2010. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kérdés arra irányult hogy kétféle márkájú cipő van itthon nem egyforma a mérete,de centire igen!Ez a furcsa és erre voltam kiváncsi!

Amúgy 9,5 hós és jár!

2010. szept. 20. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

19-es Superfit 13 cm.

21-es Nike szintén 13 cm.

:-))

2010. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A miénk is kb. 12,5 cm belül. D.D. Step márka, 19-es.

2010. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én centivel járkáltam cipőt venni, mert tényleg nem egyformák, a belső talphossz számít. Emellett azt is megfigyeltem, hogy a sarok nem mindig kilencven fokban felfelé áll, hanem néha picit befelé tart bokánál, és ilyenkor hiába egyezik a talphossz ez a cipő összességében kicsit kisebb lesz.

Hát nem egyszerű. :o)

2010. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NEM lehet cipőt venni gyerek nélkül sajna, mert ahány márka annyi féle az azonos méreteken belüli eltérés is.


Én is vettem egy 20-as cipőt a Brendonban aztán vihettem vissza kicserélni, de már gyerekkel együtt, hogy rápróbáljam a lábára.


"és a minek cipő ha még nem jár" válaszolónak: akkor te ilyenkor zokniban viszed ki a gyereket az utcára? :)) Mert az én 13 hós fiam sem jár még de cipője van. _))

2010. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!