Ti használtok mellényt? Érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
Lányom 15 hónapos, eddig nem volt mellénye, csak kabátjai, vékonyabb-vastagabb. Nem tudom, hogy érdemes lenne-e neki mellényt vennem vagy úgyse használnánk. Nekem se volt soha mellényem, mert mindig úgy voltam vele, hogy melegben meleg, hidegben hideg. De sok gyereket látok mellényben. Szóval? Mennyire használjátok?
2016. máj. 6. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb szezononként 3 napot használjuk, ha nem kaptunk volna, akkor nem vettem volna.
2016. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon szeretem. A testet melegíti, de a karokon csak egy pulcsi van, jóval szabadabban mozognak benne a játszótéren, mint egy kabátban.

Ha fúj a szél, akkor is a "lényeges részen védve van", de nem izzad bele annyira, mert hónaljnál szellőzik.

2016. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha lenne használnánk, de nincsen, és így egy sima kardigán is megteszi...nem a keze sül meg általában, hanem vagy full melege van és nem kell pulcsi vagy fázik és akkor a mellény kevés...én felnőttként sem használok épp ezért. mondjuk játszani talán kényelmesebb, ezért írom hogy használnánk ha lenne.
2016. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én magam is nagyon sokat hordok mellényt, így a kislányomnak is van, így szeretem. ebben az össze vissza időben szerintem jó. Mert a hátára még nem árt valami, de kabát már nem kell.
2016. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Fiam most 3 éves.

1 évesen még nem volt neki, de tavaly, és idén igen. Most pl úgy megy bölcsibe, hogy póló, vékony hosszúujjú, vastag cipzáros pulcsi+mellény. Délután meg vastag pulcsi nélkül viszem haza. Szóval nagyon praktikus. Mert amikor 20 fok van, tehát a vastag pulcsiban izzadna, a vékonyban lehet fázna, akkor a mellény melegíti a hátát, így nem fázik (meg).

2016. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lányomnak van hordtuk mostanába reggel hidegeben van még polár kardigánal tökéletes.
2016. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van (2,5,9) mindenki minden átmeneti évszakban mellényt hord. Szerintem nagyon hasznos. Melegíti a törzset, de nem fülled be. Ha fúj a szél,de nincs kifejezetten hideg vagy meleg pont jó.

Szóval én a mellények pártján állok :)

2016. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!