Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » HELP! Mivel mossam az összecsi...

HELP! Mivel mossam az összecsinált babaruhát?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám, és elkezdett akkorakat kakilni, hogy sajnos kivedhetetlen, hogy ne "fesse meg"alaposan a ruhákat. Van, hogy naponta tobbet, es eddig kivétel nélkül a vadiujakat, nem a használtan kapottakat. Mivel jon ki az anyatejes sárga kaki? Tipp? Vagy torodjek bele, hogy ennyi? Van, amelyik egyszer volt rajta.
2016. máj. 18. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nátrium-perkarbonát, nekem a méregzöld kakát nyom nélkül kivette a ruhákból és a krémszínű szőnyegből is. :) A színeket pedig nem bántja. De a Vanish szappan is jó.
2016. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha nem tudod rögtön kimosni, es mar állt benne a cucc? Hol tudom beszerezni?
2016. máj. 18. 17:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Vanish szappan használok én is! Volt hogy nem tudtam egyből kimosni a kisruhát, még így is egy kis dörzsölés, áztatás és sima mosás után kijött.
2016. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Denk mit folyékony marhaepeszappan - Dm. A beszáradt foltot is kiszedi. 2-300 Ft?
2016. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én caola mosószappant hasznàlok, még olyan kakifoltot is kiszedett ami a gépben mosás utàn még bele is lett vasalva
2016. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Azonnal beàztatok mindent, ahogy lehet. Semmiben sem maradt még benne a kakifolt, hétvégén épp a keresztelőruhàjàt sikerült nyakig tojni. Pedig ott be sem tudtam àztatni, csak 3-4 óra múlva. Sima folttisztìtó, mikor melyik van itthon.
2016. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sima szappannal, vagy Vanish szappannal frissen kidörgölni, aztán meg magas hőfokon mehet a mosógépbe, amikor éppen mos az ember. Így semmilyen folt (étel, kaki) nem maradt a kisfiam ruháiban.
2016. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Nem mindig tudom azonnal beaztatni vagy kezelni sajnos. A magasabb hőfokon en is gondolkoztam. Ha 40 fok van ráírva,akkor is moshatom ilyenkor 60-on?
2016. máj. 18. 19:32
 9/16 anonim válasza:
Én colttisztítóval mossom,épp amilyen van itthon
2016. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
75%
*folttisztítót akartam írni
2016. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!