Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti milyen méretű babaruhát...

Ti milyen méretű babaruhát rendelnétek egy újszülött számára AliExpressről, illetve Ebayről?

Figyelt kérdés
Egy-két helyen olvastam, hogy nagyobb méretet kell rendelni, az lesz jó. Tehát egy 0-3 hónapos korig méret szerintetek megfelelő az első időszakra vagy inkább nagyobbat vennétek?

2016. márc. 11. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elején kellhet 00-s is, de eléggé babafüggő. A 3-6 hós méret azért elég nagy, az több mint valószínű, hogy újszülöttre nem lesz való.
2016. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vettünk a nyaralásunkon az usa-ban néhány rugit és bodyt, azok is ilyen monthra vannak méretezve. a 0-3-as nagy a babánkra, aki 3,2-vel született, és 51 cm-rel:) szóval én vennék mindenképp kisebbeket (amit te írsz, 0-3-as), mert sosem lehet tudni...


a nagyobb persze tovább jó, de jobb, ha jó rá a ruha.

2016. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 0-3, az 62-es. 0-1 vagy 0-0, 56-os. Ha aliról Carter's-t vagy hasonlót rendelsz, annak ugyanolyan a számozása, mint egy itthon kaphatónak.

De egyáltalán nem olcsóbb, és sokszor hamisítják, nem a legjobb minőség.

Plüsrugit vettem aliról, nem győzött meg.

2016. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 0-3 hós az a 62-esnek felel meg leginkább, az újszülöttek nagy részére hatalmas. Amúgy teljesen márkafüggő, de inkább vegyél kisebbet is, nagyobb meg semmiképp se kell az elején.
2016. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, szóval nagyobbat egyelőre semmiképp. A 0-3-asnál kisebbet viszont nem találtam egyáltalán. Köszönöm a segítséget.
2016. márc. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!