Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Julius vegere vagy augusztus...

Julius vegere vagy augusztus elejere kiirt kismamak hogy vagytok? Megvettetek mar mindent?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
minden megvan már csak a mellbimbókrémet valahogy minden alkalommal elfelejtem :D még egy karton pelus kell,megveszem majd ha a nagyobbnak megyek venni de a kórházba a kiscsomagos már van. nehezen bírom a meleget,meg fáradtabb vagyok. eddig 7kg jött fel (35.hét)
2016. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

holnap töltöm a 35. hetet. júli 15.-én néztem ki, akkor jön állítólag egy nagy vihar :D

még nincs minden kész, de alakul, most megyek venni még egy csomag pelust, egy kis ruhácskát meg nekem kell még pár bugyi, nem akarok használtakat bevinni :)

kis ágyat férjem majd akkor rakja össze ha kórházban leszek, de az is megvan a nagyról, még matracot veszek bele jövőhéten.

nem vagyok jól amúgy, nem bírom a meleget, görcsölgetek, nyílok is már, szóval tényleg arra készülök, hogy nem húzom végig, de azt hiszem 2. gyereknél ez már nem is baj :) aztán majd meglátjuk

2016. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jó,hogy írod a vihart,nekem is az első hidegfrontnál lett meg,és tele volt abba a két napban a szülészet annyi mindenkinél megindult :-)

1

2016. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon rosszul viselem a meleget, de már minden megvan szerencsére. még a gyerekorvoshoz kell majd lemennem egyszer, a receptekért, de annyi. augusztus 18ra vagyok kiírva, de reménykedek, hogy még júliusban meglesz. július 31 szép dátum, örülnék ha akkor születne :)

33hkm

2016. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én aug 22-re vagyok kiirva, de programozott csaszarom lesz, igy jul vegere,aug elejere meglesz mar. meg a datumot most egyeztetem a dokival majd.

jol viselem, a melegeket kiveve,meg a csontjaim rettenetesen fajnak. :(

terhesseg kozepetol vagyok rendbe,addig rettenet sokat hanytam. 5 kg + van rajtam.

2016. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!