Augusztus elejére kiírva mennyi napozót, nyári ruhát vennétek?

Figyelt kérdés
Rengeteg ruhát vettem,de napozóból kevesebbet,inkább vékony rugikat,hosszú-rövid bodykat, nadrágokat, egy pár rövidnadrágot,és napozóból is csak párat, de most,hogy itt van ez a meleg talán több napozó kellett volna. Nem is egyszerű,mert ha még júliusba meglenne, alig tudnám használni a kisebb rugdalozókat,de ha meg később jön a kiírtnál a napozókat használná alig.(nem szeretnék úgyse járni,hogy veszek még aztán végül ráhúz és nem kell) Ti milyen arányban vettetek hosszút-rövidet?
2016. jún. 30. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Napozót egy darabot sem,mert sosem hordta egyik gyerekem sem,értelmét sem làtom. Ujjatlan bodyt és rövidujjút vennék,meg mutatóba egy két nagyobb hosszú ujjút. Ha ràhúzol apuka vagy anyós anyukàd tud venni ami kell,hameg előbb jön dettó.
2016. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerencsére rövid bodyt vettem, igaz azokat is rá lehet adni nem csak a napozót :-)
2016. jún. 30. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Egyet se vettem, nem bántam meg.

Amikor nagy meleg volt, egy szál pelenkában vagy rövid u. bodyban volt. Megtette ez utóbbi is.

Rövid nadrág felesleges plusz.

Ill. egyébként se tűrt semmilyen nadrágot harisnyát jó darabig a köldöke miatt.

Most hogy közelít az 1-hez, már szívesebben öltöztetem ruhákba, rövid nadrágba, napozóba...

2016. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Napozó szerintem is felesleges. Ha meleg van, elég a r.body is, ha hűvös lesz, rugi alá is jó. Nagy melegben meg elég 1 pelus is.

Én csak pár db rugdalózót vennék(56-62méretben) Ha hűvösre fordul az idő, akkor meg még simán vehetsz pár db-ot vagy megkérsz valakit.

Szóval én inkább a bodykra mennék rá, az ígyis-úgyis kell.

2016. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

nekem is augusztus eleji babám lesz, egy napozót se vettem. felesleges.

33hkm

2016. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is augusztus eleji lesz a babóm, én sem vettem napozót.

Ujjatlan bodyt igen, bár a védőnő szerint felesleges :)

És rövid bodyt is.

Néhány rugdalózót én is vettem. Mivel esténként tud hűvös lenni, illetve eső/vihar után is hűvösebb van, szerintem nem felesleges.

2016. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a napozókat, mindkét gyerekem első nyarán azt hordták legtöbbet. 6-7 darabot használtunk, de augusztusi babának max 4-et vennék.
2016. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!