Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kb mennyi pénzt kell költeni...

Kb mennyi pénzt kell költeni a babaruhákra?

Figyelt kérdés
November 1-re vagyok kiírva. Csak új ruhát szeretnék adni a babára, Tescoban és C&Aban és H&Mben szoktam vásárolni.
2016. júl. 4. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kell. Amennyi jól esik, amilyen gyakran mosni akarsz. Minimum 5-6 body és rugi, egy overál meg 2 sapka. De ekkor kb naponta lehet mosni. (Mi olyan 30 ezret költöttünk ruhára, első gyereknél én is újat vettem az első pár hónapban, aztán rájöttem, hogy szuper cuccokat lehet turkálni tök olcsón, második gyereknek még nem vettem új cuccot.)
2016. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

H&m -es árakat tudom.


Tegyük fel;

10-15 hosszú body :15.000ft

3-4pulcsi: 10.000ft

5nadrag: 10.000ft

2-4pizsama:7000ft

6-8rovidujju body: 6.000ft


Ezek persze csak kb arak. Mert van body 2000ert is 1000ert is, de van akció aminel kapsz 2melle egyet ingyen.


Ja zokni is kell meg: 5dbonkent 1500, tehát 3-4000ft.


Nyalfogo kendo 3db1800ft(en fiamnak mar 2honaposan is kellett)

Overal:8000ft

Ebnyi jutott eszembe :)

2016. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
5 nadrág, 3-4 pulcsi egy újszülöttnek teljesen felesleges.
2016. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Azért írtam ennyit mert en szeretem ha van ruha tartalékban a szekrényben es nem kell a véletlenre bízni hogy vajon megszarad-e a ruha vagy sem.

Pulcsiból lehet tényleg elég 2, akkor az kb 6000el kevesebb.

Bukos babaknal előfordulhat h komplett szettet kell cserélni, alar naponta többször, ha annyira átázik.


De van aki alapból nem nadrágot ad ra hanem rugdalózót, en jobb szerettem a nadrág bodyt.

2016. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2-es szuper jól leírta. S mivel te nemcsak a kezdőcsomagot kérdezted, nyugodtan szorozd ezt az összeget az első évben 4-5-tel. Hiszen kb. ilyen hamar nőnek és váltanak méretet vagy épp évszakváltás miatt kell újat venni.


Emellé kell még őszre-télre: kocsikabát: 3000 Ft, sapkák: 3000 Ft

2016. júl. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ruhacsomagokat vásároltam kb 2 szer 15 kg ot nagyon olcsón 0-3 éves korig még cipőcskék is voltak benne.Minden ami csak kellhetett.Volt benne next c&a h&m gagyi nem nagyon .Jól jártam kb 20000 volt .Utána alig kellet csak hóbortból vettem aztán egyszer volt rajta.Egy csomót láttam is itt ott 4-5-7 ezrekért az üzletekben.Számomra egy baba ruha nem ér többen párszáz forintnál,ki lehet fogni szóval érdemes akár a neten keresgélni.
2016. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!