Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyit költöttél babaruhákra...

Mennyit költöttél babaruhákra újszülött kortól 62-es méretig?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
15-20 ezeret, de tavaszi baba, így ebben nincs pl overál, ami önmagában legalább 10.
2016. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
104-esig semennyit, mert kaptam mindent.
2016. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másodiknál most elég sokat. Az Nagy ruháit kölcsön adtam egy ismerősnek, és kb. a felét kaptam vissza, így sokat kellett vennem. Főleg,hogy a Kicsi úgy nő,mint a gomba, születéstől 3 hónapos koráig 12 cm-t nőtt. Így volt,hogy megvettem a rugit-body-t, és kétszer bírtam ráadni! :) Turiban is nézelődtem, de nem sokat találtam. Most 3 és fél hónapos, és kb. 30 ezret költöttem ruhára, de ebben bundazsák nincs benne, mert az maradt a tesótól.
2016. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy 70 ezret biztos ha nem többet. Szeptember végén született és bukós baba, nem elég 10 body pl ha nem akarok mindennap mosni. Új ruhákat vettem. Igaz ebben sok a 68-as is mert úgy voltam vele nadrág ami nagy még felhajtom a lábánál vagy valamelyiket nem is kell mert gumis a szára, pulcsiknak az ujját hajtottam fel. A 62-es ruhákat kinőtte egy hónap alatt szóval elég jó volt így.
2016. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!