Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mosható melltartóbetét vélemén...

Mosható melltartóbetét vélemények?

Figyelt kérdés

A következő márkákat néztem: Anita, Avent, Stella

Kinek mi vált be? Vagy melyik miért nem vált be? 2. babó lesz, az elsővel nem volt sok tejem, akkor eldobhatósat használtam, de most kipróbálnám a moshatót.



2012. febr. 3. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem duplán nem vált be.

Egyrészt átázott (ez a nagyobbik baj vele), másrészt idétlen formája miatt a melleim nagyon hülyén néztek ki vele, csak bő pólókkal tudtam volna felvenni, eddig mindig nyárra esett a kezdeti időszak, így én tovább adtam, én is kaptam.

Nekem a Dm-es saját márkás bejött. Fél napokat is kibírt egy pár.

2012. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Aventeset próbáltam használni, és nekem sem vált be, pont azok miatt, amiket az előttem szóló is írt. A nedvszívóképessége finoman szólva hagyott kívánni valót, és nekem is túl nagy volt, folyton látszódott, hogy van ott "valami", így engem kifejezetten zavart! Ami viszont bevált: Libero eldobhatós! Sokkal tovább is bírta, mint a DM saját márkájú melltartóbetétje. Igaz, nekem viszont sok tejem volt, sokat csöpögött!
2012. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem ázott át a mosható, viszont szintén idétlenül türemkedett a melltartóban, hordhatatlan volt...de csak 1-2 hétig lett volna szükségem rá, azt kibírtam, kevés papírvattát használtam és vastag melltartót, mostmár nem folyik
2012. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem bír annyit, mint az eldobható, de így sokkal olcsóbban jössz ki, mintha eldobhatóst vennél.

Ha mosható mellett döntesz, nekem van egy ötletem!! mamami.hu-n vannak ügyes kezű anyukák, akik csinálnak mosható pelust, mama betétet, ilyesmiket. Nem hinném, hogy nagy gondot jelentene nekik pár ilyen melltartó betét készítése. Valószínűleg nem is kerülne annyiba, mint az aventes.


Amúgy nekem se volt sok tejem, de sok csöpögött...

Jut eszembe! Ha már csöpögés: szoptatás közben hasznos dolog az ellenkező mellbimbóra tejgyűjtő kagylót rakni

2012. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


link az előbb említett fórumhoz.

2012. febr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha minden szoptatásnál átázik, vagy ami még rosszabb két szoptatás közben is, akkor nem jössz ki olcsóbban. És nekem van hogy 5 hónapig is kell.

Az eldobhatósban van egy át nem ázó rész (mint az intim betéteknél), így biztonságos, még akkor is, ha a belseje már dugig van.

Persze ha valakinek csak pár csepp van, akkor lehet hogy praktikus. Csak ezt előre meg nem lehet tudni. Így én talán eldobhatósat vennék, és ha kiderül szülés után, hogy mi a helyzet, akkor vennék moshatót. Mert az is lehet, hogy egyáltalán nem fog kelleni, ilyen anyukát is ismerek.

2012. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs, két szoptatás között-et akartam írni
2012. febr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezért írtam a fórumot. Megkockáztatom, hogy jobbat tudnának csinálni, mint a méregdrága avent. (nekem is volt, nem nagy szám)


mosható pelenka mintájára el tudom képezni egy hasonló rétegrenddel:

legkülső szárazontartó réteg

alatta a nedvszívó: pl. bambuszfrottír

másik oldal külseje PUL anyag,ami víztaszító, de légáteresztő

2012. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2012. febr. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!