Mivel mossam a babaruhát?

Figyelt kérdés

Lassan itt az idő és szeretnèm elkèszìteni a babaruhàkat.

Öblìtőből van senzitív babàs de mosóporból mit hasznàltok?Melyiket?

Köszönöm a segítsèget;)


2016. júl. 19. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Folyékony sensitiv Persillel, az is babás.
2016. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
minden rosszindulat nélkül: azzal amivel a saját ruháidat is mosod... nem kell túlspirázni ezeket a dolgokat.. semmi baja nem lesz a babának tőle :)
2016. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm...nem kell félnem hogy pl kiütéses lesz?;)
2016. júl. 19. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
általában az öblítő allergizál, nem a mosópor...én mosógélt használok, amihez ugye nem kell öblítő, ezért eleve nem vettem külön babáknak valót, sőt együtt mosom a mi cuccainkal (nem melós a férjem, könnyű irodai munkát végez, ha hentes volna nyilván külön mosnám) szóval azt használom amit szülés előtt (Persil, Perwoll)
2016. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Öblítő hiába sensitiv, az elejèn hagyd a fenèbe! A babának se jó ha mestersèges illatos ruha van rajta. ( ezert te de parfümözd magad majd,szokja a te illatodat!)

Èn ugyanazzal a mosógèllel mostam a ruháit,mint a miènket,annyi h az övèt öblítő nèlkül, duplán a vègèn az öblítő program,hogy tuti kimossak minden vegyszert belőle.

Nekem vèdőnő mondta ezt.

3-4hónaposan párszor mostam már öblítővel

2016. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja azt nem írtam h az öblítőtöl előbb kiütèses lesz mint a mosószertől.

Ugyanis az benne marad elèggè az anyagban.

Első hetekben ugyis kitapasztalod ha èrzèkeny a bőre a mosószeretekre,addig ne vásárolj külön,felesleges. Előző voltam.

Kellemes babavárást jó kèszülődèst :)

2016. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen.

Jó babàzàst nektek!

2016. júl. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!