Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mivel mossam az újszülött ruháit?

Mivel mossam az újszülött ruháit?

Figyelt kérdés
Sok mindent találtam de első baba ès biztos akarok lenni!

2015. nov. 2. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
azzal mostuk mint a sajatunk. persil gél és perwoll gél. meg néha ecet.
2015. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azzal mostam a ruháit amivel a miénket. Eleinte külön később már együtt. Van direkt szenzitív öblítő is, babáknak, vagy használod azt vagy az ecetet, tulajdonképpen mindegy. Ecet abból a szempontból jobb, hogy nem mesterséges anyag.
2015. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Persil Sensitivet használtam 2 évig, most Tomi babyt is vettem próbaképp. Utóbbinak túl erősnek találom az illatát, újszülöttnek nem mostam volna vele. Öblítő "babás" Lenor, nagyon picit teszek bele.
2015. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Tomi babyt szerettem, de jó a dreft baby is. A persilnek van még babás mosószere. Ezek mellé nem kell külön öblítőt használni.
2015. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Környezet- és emberkímélő mosószerrel, mint pl. A Frosh. Öblítő nem kell, de ha nagyon akarsz a Frosh-nak is van.

Foltkiszedőnek pedig a marhaepeszappant javaslom (ha nem vagy vegán).

2015. nov. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen mindenkinek! :)
2015. nov. 3. 04:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Tomi baby vagy folyékony ariel. Lenor sensitve-vel öblítek.
2015. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!