Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyek az uniszex színek amit...

Melyek az uniszex színek amit fiú és lány baba is felvehet?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy sokan a kéket is simán ráadják lányra, én viszont mégis ragaszkodom ahhoz hogy ha kék akkor az fiú, ha rózsaszín az pedig lány.

Tudom hogy pl. mindkettőre simán ráadnám: szürke, sárga, krém, fekete, fehér

De pl.

világos zöld? lila? piros? narancs?

Ezek szerintetek hova tartoznak?

Férjem szerint a lila az lánynak.

Szerintem a piros is lánynak meg a narancs is.

A világos zöld az inkább fiús?

Bocsi, ha sok voltam, csak ki akartam fejteni.

Mostanában fogok a babámnak ruhácskákat nézni és még nem biztos hogy meg fogom tudni a nemét, mert ez most már tényleg csak rajta múlna. Tehát ha mégse mutatná meg én akkor is szeretnék már venni neki egy ruhácskát legalább. :)


2016. júl. 23. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a világoszöld,narancs, piros mehet a fiúnak, de sok múlik a mintán,fazonon. Fiunknak pl van piros poloja Tom és jerry mintával, simán ráadom. Ugyanezt virágmintával vagy fodorral már nem.
2016. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Közben kijavítanám azt, hogy ha narancs sárgát variálom pl. feketével az jó kisfiúnak is szerintem. De simán magába is? Mondhatom uniszex színnek?
2016. júl. 23. 15:42
 3/13 A kérdező kommentje:
És lánynak világos zöld? :)
2016. júl. 23. 15:43
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt persze gondolom hogy ha fodor, masni meg ilyenek vannak rajta meg pötty az egyértelmű lányos.


Csíkos meg lehet mindkettőnek.

2016. júl. 23. 15:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Túlbonyolítod. A lila-rózsaszín lányos, a többi meg uniszex.

Viszont előre szólok, hogy hiába zöld csíkos egy felső, ha egyszer puffos az ujja... Uniszex gyerekruhára külön vadászni kell, mert jóformán nem létezik...

2016. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Az én fiamnak minden szinben vannak ruhái, kivéve rozsaszin, világosa lila. Sötétebb lila viszont már van. :)
2016. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem kislànynak szinte bármi mehet, ha van mellette egy egyértelműen lànyos kiegészìtő. Fiú már más, bizonyos színeket akkor sem adnék rá ha autós minta lenne rajta. Szerintem fehérből, zöldből, sArgából és világoskékből mittudomén kismacimintával nyugodtan vehetsz néhány aranyis darabit, igazából az anyagminőségre és a praktikumra figyelj. Nem feltétlenül kell megvenni egy iszonyucuki uniszex nadragot 50- es meretben, hisz lehet h hasfajos lesz a babad es nyomni fogja a pocijat a gumirozas.
2016. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ertem mit varialsz ezen ennyit. A szin nem lenyeg, de a fodor, csipke az lanyos. De csak felismersz egy lany vagy egy fiu ruhat, nem? Egyebkent most vettem a kisfiamnal egy rozsaszin galleros polot a Zaraban, direkt fiuknak van.
2016. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a lila-rózsaszín lányos, minden más uniszex.
2016. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem a fehér, drapp, világoszöld, halvány sárga.

Újszülöttnek ilyen ruhákat vettünk, biztos ami biztos (két fiam van, így utána már fiús holmijaink voltak).

2016. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!