Októberi baba ruhatára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kislányom, aki nyári baba volt, viszont most október 4-re vagyok kiírva. Milyen típusú ruhákra van szükség ilyenkor? Van autóm, szóval nálunk nincs órák hosszat babakocsizás, csak egészségügyi célból :)...Kocsikabát? Overallból mekkorát? Kicsit tanácstalan vagyok...
2016. jún. 30. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

nem értem, miért zárja ki az autód a hosszú sétákat?

nekem is van autóm, 12 éve, mégis minden nap legalább 1 órát sétálok plusz a gyerekekkel ahova tudunk gyalog megyünk mert jól esik.


62es overál, 56os és 62es kocsikabát

2016. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fiam szeptember végi. 62-68as overàllt kapott meg volt egy vastag pamut kezeslàbasa 68as. (Mondjuk ő 62es mérettel kesdte.) Ez elég volt kezdetnek.

Amìg nem volt nagyon hideg,volt egy cipzàrozható takarónk azt hasznàltambaromi praktikus,ha bementünk valahova,csak szétzipzàraztam és nem izzadt meg. Főleg az első hónapban tett nagy szolgàlatot,hogy az alvó babàt nem kell felébreszteni amikor àtrakom a kisàgyba. Bentre meg hosszú újjú body volt rajra nacival,vagy ha takaróba volt csvarva,akkor csak body. Ha kimentünk erre a body naci kombóra kapott még vékony pulóvert,ahogy hidegebb lett úgy vastagabb nacit és vastag pulóvert.

2016. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem sétálgatok vele 1 órát...Kb fél órát szoktam,naponta, de nem ez volt a kérdés.
2016. jún. 30. 14:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Második kösz a takarós tippet! Lányomról megmaradt 2 ilyen takaró! Tényleg praktikus! Elő is ásom! :)
2016. jún. 30. 14:03
 5/13 anonim ***** válasza:

off, fél orat naponta? :O azta, ilyet se láttam, hallottam még. ennyire nem szeretsz sétálni?


overállbol én 68-asat vennék, kocsikabátbol meg 62-eset.

2016. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hosszú-rövid bodyk vegyesen, kintre plüss rugi bentre fűtéssel elég a pamut is, overál 62-68 vagy cipzáras bundazsák azzal ki is húzza a telet, meg kocsiba csak lehúzod,sapikból vastagok kintre vékonyak fürdés utánra
2016. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen fél óra naponta, ami nem feltétlen azt jelenti, hogy ennyi időt tölt az ember levegőn, tudjátok van aki kertes házban él, ha pedig valamit intéznem kell, akkor be kell autóznom a 10 kilométerre lévő városba! nyilván ez nincs kőbe vésve! Konkrétan viszem a vállalkozásomat is a most 2 évesem mellett, akivel nyilván foglalkozom, rendezem a házat a kertet és magamat is!!!! Ja és a ház nem 60 négyzetméter.... és igen kávézókba járok a gyerekkel meg étterembe, most komolyan ezen kell lovazni?
2016. jún. 30. 14:42
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Lehet én vagyok a hülye.

Szóval csak fél órát sétáltok, de azonkívül kint vagytok még az udvaron is levegőzni. Akkor oda is ugyanúgy felöltözteted mintha sétálnátok, nem?

2016. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, de nyilván nem egyhuzamban van kint órákat....
2016. jún. 30. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Lányom október 4,született. Nem volt rövid ruhás idő már akkor neki. 62/68 téli overál a jó,attól függ mekkora lesz. Lányom 56-al született. Tesót okt 10-re várjuk,inkább hosszú cuccokkal,nem röviddel. Kevés 56-al,lányom se sokat hordta.
2016. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!