Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyit adnátok használtan a...

Mennyit adnátok használtan a következő gyerekruhákért (börzés kérdés)? Lent.

Figyelt kérdés

A szinte új, alig használt gyerekruhákért használtan mennyit adnátok? Pl: H&M Mickey-s pulcsi (122-128 méret), Nike melegítőalsó....

Voltam börzén...nagyon felmentek az árak, azért kérdezem, hogy ti milyen áron vásároltok használtan, mennyiért adjátok el gyermekeitek kinőtt ruháit?


2015. nov. 8. 13:55
1 2
 1/13 piroska és a farkas ***** válasza:
Szia! Tapasztalatom szerint nagyon eltérőek az árak. Én váci vagyok, nálunk ma volt börze. Vettem a kislányomnak 2 hibátlan állapotú nadrágot, az egyik egy old navy melegítő, ez 200 Ft volt, a másik egy aquamarine kordnadrág, ez 300 Ft volt. A mellette lévő árusnál 1000 Ft volt egy vékony cicanadrág... Én alapvetően a minőséget nézem, azért nem adnék többet egy ruháért, mert Mickey, Minni, vagy Hellokitty van rajta, bármennyre is slágerek ezek most. De van, aki célirányosan ilyet keres, mert mondjuk a gyereke kedvence.érdemes talán először Facebook-os börze csoportban körülnézni, ott is nagyon változo.
2015. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon változó. Én pont ma vettem 500 Ft-ért egy szép hálózsákot (98-as méretben) pedig eddig sehol se láttam használtan sem 2000 alatt.

Barátnőm meg ugyancsak 500-ért vett egy Tom Tailor gyerek farmert, ami teljesen újnak nézett ki, szerintem nem nagyon hordták előtte.

Viszont én is láttam kopott cicanadrágot 1000-ért, amit az első válaszadó is említett.

Úgy vettem észre, hogy vannak anyukák, akik csak a hangulat kedvéért meg beszélgetni mennek ki árulni, ők olcsón adják csak vigyed, h ne foglalja otthon a helyet és vannak anyukák akiknek minden fillér számít, ők meg nyilván minél nagyobb árat akarnak kihozni belőle.

De összességében elmondható, h minden annyit ér, amennyiért el lehet adni. Ha egy börzén valamit sokan megnéznek, de senki nem veszi meg, akkor drága. Ha az első egy órában elmegy, akkor meg olcsó, mert mindenki előbb körülnéz és csak utána vásárol, szóval ha egyből lecsap valamire, az olcsó.

2015. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Példának írtam a Mickey-s pulcsit. Szerintem egy bizonyos méret felett, ha szép állapotút akarsz venni, akkor az sok esetben többe kerül.

Én nyíregyházi vagyok, nálunk is ma volt börze :-).

Vettem 200 Ft-ért is hibátlan hosszú ujjú pólót a kisfiamnak és 700 Ft-ért is.

2015. nov. 8. 14:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 1x használt bodykat adtam el 200/db áron, kabátokat 900, ezek disney-ek, én mondjuk szabadulni akartam tőlük helyhiány miatt. 98-104 méretben. Én örültem hogy vitték, akik meg vettek, szerintük jó árban vették. :) de mellettem volt olyan aki a foltos peppa pig pólót is 1000ért adta.. Szerintem át kell gondolni az árakat mert így sokak nyakán marad.
2015. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*adta volna, és csodálkozott hogy nem adott el semmit..
2015. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaj, attól a falra megyek, amikor mondják, hogy tudom-e, mennyi ennek az eredeti ára.Sejtem....de használt és nekem nem ér meg pl. 3000 Ft-ot. Azért megyek börzére, mert minél több dolgot szeretnék, minél kedvezőbben megvenni. Sokszor mérlegelek, van, amikor elcsábulok, van amikor nem.
2015. nov. 8. 14:51
 7/13 A kérdező kommentje:
A másik eset, amikor turkálós ruhát akar többért eladni, mint amennyiért vette.
2015. nov. 8. 15:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Ó, olyanok mindig vannak. Én is egy disney-s pulcsit megvettem tavaly 5500ért, és eladtam 1500ért. Én is tudom, hogy mennyiért vettem. De ez olyan, mint egy új autó: amint elhozod a boltból, már használt, és nem ér annyit, pedig lehet, hogy csak épp hazagurultál vele.. :) Ezt sokan nem tartják szem előtt. Én is szeretem visszaforgatni ruhákba a pénzt, de ha egyszer sokan kevés pénzből gazdálkodnak, és szeretnék normálisan öltöztetni a gyerekeiket, és belegondolok abba, hogy nem áll a szoba egy sarkában sem dugig tömött fekete zsák holmikkal, nekem már boldogság. Meg annak is, aki tőlem vásárol. Mondjuk én ugye a helyhiány miatt adom áron alul tényleg sokszor, viszont jól esik az is, amikor látom a másik arcán, hogy mekkora boldogságot okoz az, hogy találnak nálam olcsón dolgokat, és úgy szorítja, mintha kincset talált volna.


Amit írtál, pulcsiért én adnék 2000-t, bár ez függ, milyen állapotban van, fakult -e, milyen az anyaga, de más lehet, hogy nem ad annyit érte. Melegítőkben nem vagyok otthon mert nem használunk melegítőt.

2015. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Èn sokat járok börzékre. Eladni és vásárolni is.


Nagyon változo és azt is nézem emnnyi az új ára. Pl-t utoljára egy designe kislány ruhát akart valaki a 10.000Ft-s cimke is rajta volt(látszott hogy új) 8.000Ft-t eladni. Ott hagytam. Nekem nem érte meg. De egy jobb kabátot (aminek az új ára 15.000Ft ) 2000Ft is adtam.

De átlag nadrágok vagy felsökért 300-1000Ft között adok.


Èn is így kérek, minden felsöt, rugit, nadrágot ami nem valami drága márkából van(vagy is az új ára 7.000Ft alatt volt) az 300-600Ft között adtam.


Nekemegyébként nem számít mennyit kapok anyagilag szuperül élünk, de nincsen kinek tovább adjam a ruhákat, így eladom.

2015. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Használt pulcsiért 1500 Ft volt a max., amit kiadtam, de az tényleg nagyon szép volt. Nem az a típus vagyok, aki mindent 2-300 Ft-ért akar megvenni, nagyjából ismerem az eredeti árakat is. Vannak márkák, amiket jobban szeretek, keresek, valamint tudom miket szeret a gyermekem és azokat jobban keresem :-)
2015. nov. 8. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!