Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Akik interneten vásároltok:...

Akik interneten vásároltok: honnan vásároltok cipőt?

Figyelt kérdés
Kifejezetten magas lábfejű gyerekeknek szeretnék cipőt venni, de nincs időnk boltba menni. Ismertek megbízható, jó webáruházat, ahol van választék? (csak annyi, hogy magas a lábfejük, tehát egy Elefanten cipőbe esélyünk sincs belelépni). Ami bevált az a nem szupinált Szamos vagy Falcon, de boltban vettük. Most viszont nincs időm, lehetőségem két gyerekkel cipőket próbálgatni.
2016. aug. 12. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Levendulacipő. Itt a cipők mellé írják azt is, hogy kinek ajánlják. Széles v keskeny lábra. Mit értesz magas lábfej alatt? Nem széles? A fiamnak durungocska lába van... Ezért innen rendelunk
2016. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem, hogy a lábujjai felett a lábfeje nagyon pufi :) Mi magas lábfejnek hívjuk, de akkor ezek szerinte ez a "széles" lábfej? Magas a rüsztje :))) ezt is szoktuk mondani. :) Nem tudom, mi a szép megfogalmazása ennek :))) Köszi a tippet!
2016. aug. 12. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
DD step cipők beváltak nekünk magas lábfejre. tancsicscipo.hu Mérettáblázat is van és választék is. Gyorsak,megbízhatók.
2016. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A széles és a magas természetesen nem ugyanaz.

Magas rüszttel is lehet keskeny lábfeje és fordítva (de persze egyszerre lehet széles és mellé magas lábfeje is).

Üzletet sajnos nem tudok.

2016. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ezeket próbáltuk: tancsicscipo.hu, manocipo.hu, pediped.com. Mindegyik teljesen jó volt és a magyaroktól villámgyorsan meg is érkeztek. A pedipedet nem ajánlom magas lábfejre.
2016. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is magas a lábfeje és egyszer rendeltem a Ruhafalva oldaláról egy DD step cipőt, sajnos nem sikerült eltalálni a fazont (a méret jó volt) és nem tudta belebújtatni a lábát. Vissza kellett küldenem a saját költségemen. Ez jó tanulópénz volt nekem, biztosan nem veszek neki többé interneten cipőt, szerintem akinek nem normál lába van, az inkább próbálja fel. Mert márkán belül is van többféle fazon. A másik DD step amit rendeltünk, teljesen jó volt.
2016. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!