Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kedves nők! Mit vásároltok...

Kedves nők! Mit vásároltok leginkább az interneten? Szerintetek milyen termékekből van kevés, ami titeket érdekelne?

Figyelt kérdés
Vásárlási szokásotok, és igényeitek érdekelnek, egy felmérés miatt.
2015. febr. 8. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én konkrétan a kaja kivételével szinte mindent

- e-könyveket (kobo és kindle store)

- műszaki cikket: számítógép, telefon, háztartási gépek (ipon, edigital, amazon stb)

- kozmetikumot (the body shop)

- néha ruhát is (ebay, amazon)

- sporteszköz (fittsport)

2015. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én

- könyveket szoktam rendszeresen (felnőtt és gyermekkönyveket is), pl. bookline, alexandra, könyvevő stb. ahol épp a legjobb áron találom meg

- most vettem egy polar pulzusmérő órát, mert lényegesen jobb árban volt, mint amit eddig az üzletekben láttam

- bio élelmiszereket, alapanyagokat, vitaminokat

- gyerekruhát (általam ismert márka honlapjáról)

- belépőjegyeket (gyermekprogram, múzeum, színház, egyéb rendezvények)

- pár havonta szoktam cipelős háztartási dolgokat is házhoz rendelni (pl. olaj, ásványvíz, gyümölcslé stb.)

2015. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"- bio élelmiszereket, alapanyagokat, vitaminokat " ezeket hol veszed?


erről eszembe jutott, hogy vitaminokat, étrendkiegészítőket én a Biotechnél veszek


#1-es voltam

2015. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!