Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ovis, bölcsis gyermekednek...

Ovis, bölcsis gyermekednek hány db hosszú nadrágja és hosszú ujjú pólója van?

Figyelt kérdés
Most kezdi majd a kisfiam a bölcsit. Van neki 5db vékonyabb melegítőalsója,meg 4 db kicsit bolyhos belsejű nadrágja, meg 2 farmer. 5db hosszú ujjú póló,kettő közepes vastagságú felső,5 db cipzáros pulcsi. Kevés lesz ennyi? Miből vegyek még?
2016. aug. 14. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged pólót még vegyél.Abból kell a legtöbb.Leönti leeszi...A többi bőven elég.
2016. aug. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi most kezdjük a bölcsit majd szeptemberben.

Én munka mellett nem szeretnék hétközben is mosni, így 10-10dbra minimum feltöltöttem a ruhatárat neki... a bölcsibe is számolhatsz minden napra kb egy váltás ruhával szerintem...

2016. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vegyél sok rövid pólót, most egy ideig az kell. Leeszi, leissza, kikeni magát.

Tenyleg sok váltóruha kell.

2016. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés lesz. Még szerintem a nadrág is kevés lesz,sokat koszolják.
2016. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél még vékonyabb nadrágot meg felsőt is. Én minden nap tiszta garnitúrát adtam a kislányomra. Ha minden nap újat adsz rá, plusz hagysz a bölcsibe 1-1 váltót, kevés lesz a ruha!
2016. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú vékony felsőből én is vennék még,sőt jó ha sok rövid ujjúval is készülsz,mert a legtöbb oviban bölcsiben a fűtésszezonban jó meleg van,így pl. nálunk a legtöbb gyerek abban van.
2016. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melegítőnadrágból és vékony felsőből még vennék, mivel kell lenni a bölcsiben is egy teljes váltóruhának a szekrényben. Amíg bölcsis volt, farmert nem is adtam rá a bölcsibe. Reggel melegítőben ment, abban volt egész nap, felül meg vagy póló, vagy hosszú vékony felső. Ősszel és tavasszal volt bélelt nadrágja, azt lecserélték a gondozó nénik, ha kimentek, de amikor jobb idő volt, akkor nem szórakoztak ezzel, abban a ruhában mentek ki, amiben voltak. Télre pedig érdemes beszerezni egy overált, azt csak ráhúzzák a melegítőre és kész. Illetve ami jól jön még az a gumicsizma.
2016. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En lehet tulzasba estem, de van vagy 25 poloja es 15 nadragja biztosan. Bolcsis. Napi 2 poloval lehet szamolni. Plusz vannak, amiket nem adok ra bolcsibe, olyan szep kimenosok. Nem dragak, csak nem akarom, hogy foltos legyen. Naci napi 1 minimum. Plusz a a rovid gatyak. En is hetvegen mosok. H&M -ben 700-ert, C&A-ban 500- ert vettem rengeteget par hete. Nem is egy hatalmas osszeg.
2016. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!