Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet kapni kislányoknak...

Hol lehet kapni kislányoknak olyan pizsamát, aminek a nadrágja nem az a szűk, leggins szerű, hanem normál vagy bő, kényelmes?

Figyelt kérdés
Mindenhol a majdnem tapadós naci részt árulják. Nem hiszem,hogy az kényelmes alvás alatt.
2016. aug. 14. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sima mezei kínaiban szoktam venni.
2016. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
A bő pizsinek felhúzódik a szára alvás közben, a leggings-szerű praktikusabb.
2016. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
kínaiba
2016. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem kényelmes a leggings, a 3 éves unokahúgom is mondta hogy nem szereti azt ami bő mert felcsuszik alvas kozben es fazik picit a laba.

De egyebkent kinaiban vannak bő pizsik is.

2016. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Olyan jo, ami bő és a bokánál behuzott passzés.

Talán plázákban a Pepco gyerekruhauzletben vannak vagy lidl.


Aki szerint meg kényelmes a leggings probalja ki alváshoz.

2016. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lidl, Aldi és Tesco. 1x vettem olyan pizsit, aminek leggings szerű a nadragja, az összesnek bő volt.
2016. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%

#5-os valaszolonak uzenem hogy nem viccbol irtam hogy szerintem kenyelmes. En mar evek ota olyanokban tudok csak aludni mert egyaltalan nem zavar. Persze nem a feszulos fajtabol valo amit meg napkozben se vennek fel

De egyebkent ilyenert nem kene belem kotnod mert nagyon valtozo hogy kinek mi a kenyelmes...

4-es voltam

2016. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

7 nem beléd kötöttem, csak alapbol rengeteg mindent hallok hogy jo az a gyereknek de a szülő magának nem csinálná...pl az orrátmosás.


És ha sokaig leggingsben alszol es utana veszel fel bővebb akármit akkor lehet megérezni amugy a különbséget, addig fel sem tűnik.de minden anyuka máshogy csinálja ez oké.

Csak mvel kerdező nem akar leggingst szerintem nem az ellenkezőjéről kéne győzködni

2016. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Kerdezo nem tudom mekkora lanyod van mert nem irtad, de szerintem ha megkerdezed tole hogy neki mi tetszik, vagy mondod neki hogy mutassa meg miben szeretne aludni akkor egyszeruen meg lehet tudni hogy neki mi a kenyelmes mert meg fogja mutatni.
2016. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pepco- ban vettem most 2-t is, jó árban is vannak, ezeknek se nem szűk, de nem is felcsúszós bő a szára és még csini is!
2016. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!