Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Benti cipőnek bőr puhataplu?...

Benti cipőnek bőr puhataplu? Véleményeket kérek.

Figyelt kérdés
(20Hos kisfiunak)
2016. aug. 20. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Nekünk kerekperec megmondták, hogy nem lehet(de mutattam nekik, addig nem is láttak még olyat...azt mondták az csúszik és nem lehet...)


Amugy így utólag, szerintem amugy is praktikusabb olyan, ami védi a lábujjait ütődéstől.de mindenképpen nagymárkás keménykérgű, bokatartósat javaslok, mert nem elég erősek még az ínszalagjaik és befelé dőlő boka, meg ludtalp, x láb, minden kialakulhat, ugyanis 1-2 év között alakul ki a lábboltozat, de szerintem továbbra sem árt az egészséges cipőkre ügyelni

2016. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Bent soha nem adok ra cipot.
2016. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Most h neha husebb az ido erzem h a parketta, padlo is le tud elegge hulni, nekem is jol esik legalabb egy flipflop. Ilyenkor masfel eves kisfiamnak pont ilyet huzok a labara, mint amit leirsz.


Mi a liliputiban vettuk

2016. aug. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi Pediped Originals-t használtunk, szuper volt minden tekintetben.
2016. aug. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bölcsibe nem engedik a puhatalpu cipöket,otthonra meg azt adsz rá amit szeretnél.
2016. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!