Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az Mens Mentis-ről szeretnék...

Az Mens Mentis-ről szeretnék kérni véleményeket, tapasztalatokat! Kezelést követően mennyi idő volt a babásodás?

Figyelt kérdés
2,5 éve nem esek teherbe. Év elején PCO-t diagnosztizáltak nálam. 250 km-t utaznék, csak segítsenek.

2016. aug. 17. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Babásodás= Várandóság, terhesség.


Beszéljünk már normálisan, könyörgöm!

2016. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kioktatást nem kértem! Érthető a kérdésem!!!
2016. aug. 17. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt mindenki nagyon dicséri, de időpontot nagyon nehéz hozzájuk kapni. Én annyi infót tudok, hogy minden hó 10.-én kell telefonálni hozzájuk (reggel el kell kezdeni, mert foglaltak mindig) akkor osztják ki az új időpontokat, ha jól számolok, akkor most októberre adták ki aug. 10.-én. Hát én emiatt egyenlőre nem voltam náluk. De ha ennyi ideje nem jön össze, akkor gyorsan lépned kellene.
2016. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót! :)
2016. aug. 17. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 250 km-t utaztam :) Nekem 2 vetélés után ( az egyik a fel nem fedezett Ir, a másik a rosszul beállított merckformin miatt valószínűsíthető), most 3 hónappal utána 9 hetes kismama vagyok :) itt, ahol lakom csak a pcoval foglalkoztak, és ugye nincs pco ir nélkül

nekem megérte :)L.

2016. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 év sikertelenség után kerültem hozzájuk. Beállították a kezelésem. Mikor azt mondták mostmár vagyok olyan állapitban, hogy lehet próbálkozni. Elsőre sikerült. Ha ők nincsenek soha nem lehettem volna anya.
2016. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó érzés olvasni ezeket a pozitív történeteket. Reménységgel tölt el. :)
2016. aug. 18. 14:32
 8/8 anonim válasza:

Émn saját tapasztalom szerint legtöbb esetben jól kezelik a pco-t és Ir.


És nagyon sok mindenkinek sikerül ezáltal.

2016. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!