Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen méretet vegyünk téli...

Milyen méretet vegyünk téli ruhatárnak?

Figyelt kérdés

Két éves múlt, kislány.

Jelenleg márkafüggően 86-92-es méretet hord. A 92-es most pont jó rá, nem feszül rá, de nem is trottyos.


Szeptemberben szeretnénk megvenni a téli ruhatárát, de erősen gondban vagyok, hogy milyen méretet vegyünk, ami kitart kb májusig, amikor már tényleg tavaszodik.


Az egész család alacsony, nála is a végtagoknál jelentkezik a deficit. Ami jó szélességben, az hosszú ujjban, vagy nadrágszárban.

Jelenleg főként H&M-es ruhái vannak, azokból a 92-esre igaz, amit írtam, hogy most éppen jó, csak picit fel kell hajtani a végtagoknál. Mire a végtagja hozzánőne a mérethet, széltében nem fér bele...


2016. aug. 22. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél szélesebb ruhákat. A h&m híresen kisebb széltében, mint mas márkák, mondjuk a tesco.
2016. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én lányom 2,5 éves, 92-est hord most, télre 92-es és 98-ast is vettem. Úgyis kell kettő mindenből alapból egy ilyen egy olyan lett készleten, amiből 3 van, abból 2 92-es 1 98-as van, amiből sok van, pl. nadrág az fele-fele, de lányom hosszú végtagú fajta.
2016. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!